Suvepealinn Pärnu ootab kõiki 2.-3. septembril spordiradadele, sest just siis on kavas Selver Eesti Linnajooksude sarja 4. etapina Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Tervet nädalavahetust hõlmav spordisündmus pakub tegevust kogu perele.

2. septembril toimub traditsiooniline sporditurg, kus jagatakse infot erinevate sportimisvõimaluste ja -teenuste kohta. Samas antakse stardid ka tasuta lastejooksudele, kuhu on oodatud kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. Teist aastat on kavas Kahe Silla noortejooks, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Sama raja läbivad ka ratastoolisõitjad, ratastoolisõit on tasuta.

3. septembril kell 12.00 stardib Kahe Silla jooks ja retk. Taas on kavas Endla Kostüümidraama kostüümijooks, kus kõik lõbujanused on oodatud rada läbima kostümeeritult. Parima kostüümi omanik saab eliitpääsmed kõikidele järgmise hooaja Endla teatri esietendustele. Lisaks ootab kõiki kostüümis rada läbinuid Endla teatri kinkekaart. 10 km jooksu ja retke lõpetajaid saavad finišeerudes kaela Kahe Silla jooksu medali.

Eesti vee-äärseim liikumisrada  kulgeb Pärnu jõe kallastel. Vaata rajakaarti siin.

Eelregistreerimine
*
Kodulehel kuni 29.08 kell 23.59.
*
Pärnu Keskuse infopunktis kuni 29.08 kell 20.00.

Soodsam registreerimine kestab kuni juuli lõpuni! Grupile alates kümnest liikmest lisandub osalustasude hinnasoodustus 20%. Soodustus kehtib eeldusel, et grupi liikmed end korraga registreerivad.

Tutvu ajakava, juhendi ja osalustasudega

Korraldaja
Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee
FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi