9. augustil hakkasid liikumisüritustele kehtima vabariigi valitsuse korraldusega kehtestatud piirangud: enne piiratud võistluskeskusesse sisenemist peab osaleja esitama korraldajale COVID-19 tõendi, mis kinnitab isiku vaktsineeritust või haiguse läbipõdemist. Kolmandaks võimaluseks on negatiivse testitulemuse näitamine. Tulenevalt piirangutele vastavusse viimise majanduslikust mõjust, osalejate väikesest huvist ja viiruse kolmanda laine saabumisest otsustas Pärnu Kahe Silla klubi juhatus viia jooks läbi üksnes virtuaalsena.

Virtuaaljooksud on kavas 23. augustist 19. septembrini. Programmi kuuluvad:
* Pärnu Õhtujooks 3 km
* Kahe Silla jooks 10 km
* Kahe Silla jooks 21 km. Võimalus on distants läbida ka kombineerituna, st erinevate päevade distantsid liidetakse ning kokku tuleb saada 21 km
* Ratastoolisõit min 1 km

Lastejooksu sel aastal virtuaalsena ei toimu.

Rada võib läbida joostes, käies või kepikõndides. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril – täpselt nii, kuidas endale meeldib. Kõik osalejad saavad kaela erikujundusega medali.

Registreeri siin
LISA TULEMUS
Vaata tulemusi

Kui oled kirjas kontaktsel Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksul ja/või Pärnu Õhtujooksul, on Sul järgmised võimalused:

1. Vastavalt kolmikürituse, Kahe Silla jooksu ja Õhtujooksu  juhendile kantakse osalejad 20. augustiks automaatselt virtuaalse Kahe Silla jooksu ja/või Pärnu Õhtujooksu stardiprotokolli. Korraldajaga eraldi ühendust võtta ei ole vaja.

2. Need, kes registreerusid kolmiküritusele, räägivad jätkuvalt sarja arvestuses kaasa: Kahe Silla jooksul saavad kõik kirja virtuaaljooksu osaluskorra. Paremusjärjestus selgitatakse Pärnu Rannajooksu aegade põhjal selle toimumise korral.

3. Kui osaleja soovib oma osalustasu kanda järgmisesse aastasse või taotleda raha tagasi, tuleb vormistada avaldus ja saata see 31. augustiks e-postile info@2silda.ee. Avalduse vormid: Kahe Silla jooks, Pärnu Õhtujooks.

***

Virtuaaljooksu toetavad: Pärnu linn, Pärnumaa Omavalitsuste Liit, Kultuurkapital, Eesti Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp, Pärnu Postimees, Pärnu Tre Raadio, Vichy, Craft, Pärnu Keskus, Estonia Spa Hotels, Pereauto, Peseauto, Põltsamaa, Forwardspace, MyGames