Olümpiamedalisti Jüri Jaansoni  poolt 2001. aastal algatatud Kahe Silla jooks toob olenemata east ja sportlikust vormist septembri esimesel nädalavahetusel Pärnusse liikuma tuhanded spordisõbrad.

Suur spordipidu pakub tegevust kogu perele. Laupäeval toimub suur perepäev, mille raames on kavas lastejooksud, ratastoolisõit ja esmakordselt kõigile avatud Pärnu Õhtujooks (3 km). Lisaks pakuvad avastamis- ja kaasalöömisvõimalusi erinevad spordiklubid, huvialakoolid ning ettevõtted. Pühapäeval antakse start 10km jooksule ja käimisretkele. Teist korda toimuvad ürituse raames 10 kilomeetri maanteejooksu täiskasvanute Eesti meistrivõistlused. Rahvusvahelise  passiga tunnustatud 10 km distants kulgeb mööda Pärnu jõe kaldaid, olles ühtlasi ka Eesti veeäärseim liikumisrada.

Kahe Silla jooks on Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse teine etapp ning Selver Eesti Linnajooksude sarja kuues osavõistlus. 2021. aastal toimub Kahe Silla jooks 4.-5. septembril.

30. augustist 12. septembrini saab üritusest osa võtta ka virtuaalselt, mis võimaldab osalejal läbida sobiv distants endale meelepärasel ajal, viisil ja kohas.

REGISTREERI SIIN