Ehkki valitsus kiitis heaks COVID-19 piirangute leevendamise, pole need paraku piisavad, et 23. maile nihutatud kontaktne Luitejooks saaks Rannametsas toimuda. Ega jooksupidu sel põhjusel pidamata jää, sest 18. aprillist 31. maini saab kolmikürituse 1. etapi läbida virtuaalsena. See tähendab, et joosta või käia saab endale sobival ajal, viisil ja kohas. Luitejooks teeb ajalugu, sest esimest korda Eestis on kavas virtuaalne koertejooks.
Mis on virtuaaljooks? Loe lähemalt siin.

Kavas:
8,3 km luitejooks, mida saab läbida nii joostes kui kõndides;
5,4 km jooks/kõnd koeraga;
lastejooksud (minimaalne distants 200 m).

Kõik tasulistel distantsidel osalejad saavad preemiaks luitejooksu sümboolikaga medali

Registreeri siin
Tutvu juhenditega
Sisesta tulemus
Vaata tulemusi

Kui oled kirjas kontaktsel Luitejooksul, -retkel või koertekrossil on Sul järgmised võimalused:

1. Vastavalt kolmikürituse ja Luitejooksu juhendile kantakse osalejad automaatselt virtuaalse Luitejooksu stardiprotokolli. Korraldajaga eraldi ühendust võtta pole vaja.

2. Need, kes registreerusid kolmiküritusele, räägivad jätkuvalt sarja arvestuses kaasa: Luitejooksul saavad kõik kirja virtuaaljooksu osaluskorra, Kahe Silla jooksu ja Pärnu Rannajooksu ajad paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse.

3. Kui osaleja soovib oma osalustasu kanda järgmisesse aastasse või arvestada mõne muu Pärnu Kahe Silla klubi käesoleva aasta spordiürituse katteks, tuleb sellest teavitada hiljemalt 18. maiks e-postile info@2silda.ee.