Luitejooks jääb 2020. aastal ära!

Kui 12. märtsil kehtestati eriolukord, otsustas korraldusmeeskond lükata jooksu 19. aprillilt 31. maile. Tänaseks on selgunud, et lähima paari kuu jooksul ei ole võimalik rahvarohkeid sündmuseid korraldada, mistõttu anname teada, et tänavune Luitejooks jääb ära. Uut aega selleks aastaks ei kavandata ning järgmine üritus toimub Rannametsas 2021. aasta 18. aprillil.

Osalejad, kes on end  tänavusele sündmusele kirja pannud, saavad soovi korral tasutud osalustasu kasutada mõnel teisel selle või järgmise aasta Pärnu Kahe Silla Klubi poolt organiseeritaval üritusel või küsida raha tagasi. Täpsemad tingimused leiab siit.

***

Aprillis Rannametsa külas Häädemeeste vallas Pärnumaal toimuv Luitejooks tähistab Pärnu Kahe Silla Klubi ning kevad-suvise liikumishooaja algust. Ühtlasi on tegemist Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse 1. etapiga.

8,3 km pikkune männimetsas kulgev rada pakub kauneid loodusvaateid ning mõõdukat sportlikku väljakutset. Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala – seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad.

Spordipäeva programmis jagub tegevust kogu perele. Kavas on jooks, käimine-kepikõnd (luiteretk), lastejooksud ja koeraomanike rõõmuks koerte luitekross ja -retk.

REGISTREERI SIIN