Pärnu Kahe Silla Klubi ootab spordisündmuste korraldusmeeskonda aktiivseid abilisi!
 
Meil on 2024. aasta hooajal kavas:Vabatahtliku sõber kvaliteedimärk
* Luitejooks 21.04.2024

* Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ja Pärnu Õhtujooks 31.08.-1.09.2024
Pärnu Rannajooks 27.10.2024

Liikumisradadel on kokku tuhandeid suuremaid ja pisemaid spordisõpru ning Sina saad aidata nende spordipäeva mõnusaks teha – tule meie juurde vabatahtlikuks! Tutvu allpool lähemalt, millised valdkonnad ning võimalused Sind ootavad.

Meeskondade tegevused toimuvad enamjaolt spordisündmuste ja sellele eelneval päeval. Osaled nii ettevalmistustöödes, tegutsed sündmuste päeval kui ka järel. Sina oledki meeldejääva ja positiivse emotsiooni loomisel võtmeisik!

Eeldused vabatahtlikule
Vanus 16+ (kui Sa oled noorem, aga soovid väga meiega kampa lüüa, anna endast ikka märku!)
Särav silm ja aktiivsus, huvi spordi ja meeskonnatöö vastu

Meie poolt Sulle
Meeskonnatöö kogemus ja väljaõpe
Toitlustus
Soodustused jooksu koostööpartnerite juures
* 
Meeskonnasärk
Tublidele abilistele anname hea meelega soovitusi ja kaaskirju edasist karjääri silmas pidades

  Meeskonna eelistus (nõutav)

  Sündmus, kus soovin abiks olla (nõutav)
  LuitejooksKahe Silla jooksPärnu Rannajooks

  Aitäh Sulle! Võtame Sinuga peagi ühendust Sinu poolt antud e-postil.
  Kahe Silla Klubi kasutab Sinu poolt ankeeti sisestatud andmeid Klubi jooksuürituste info edastamiseks. Andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.


  Valdkonnad ning võimalused Pärnu Kahe Silla Klubi jooksuüritustel:

  • Lastejooksude korraldus – et tagada pere väiksematele liikmete eduelamus, on see meeskond hingega asja juures. Lastejooksude meeskond tegutseb valdavalt sündmuse päeval.
  • Sekretariaat – see on spordisündmuse värav ja esimene kontakt osalejaga. Esimene võimalus luua osalejas hea emotsioon ja “tere tulemast” tunne. Sekretariaaditiim toimetab valdavalt ürituse nädalalõpul, kuid abilisi oodatakse ka nädal enne toimuvatele ettevalmistustöödele.
  • Logistika ja ehitusmeeskond – ehitusega justkui algab ning ka lõpeb spordiüritus. Kõik osalejatele, pealtvaatajatele ja ka meeskonnale vajalikud mugavused seatakse üles – näiteks uhke finišikaar, mille alt läbi joostes (isiklikku) võitu tähistada ja kus endast ning sõpradest pilte teha. Logistika- ja ehitus toimetab spordisündmuse nädalavahetusel ning sellele eelnevatel päevadel.
  • Rajameistrid – “kui osalejad rajale jõudsid, olid rajameistrid juba lõpetanud”. Turvaline ja hästi märgistatud rada on spordisõpradele üks olulisemaid “momentumi” loojaid. Rajameistritel on kiire aeg spordisündmuste eelõhtul ning toimumise päeval.
  • Pakihoid – osalejad tahavad olla kindlad, et spordisündmuse ajal oleks nende kodust kaasa pakitud “riidekapp” turvalises kohas ning peale seda mugavalt kättesaadav. Siin toimetab meeskond sündmuse päeval.
  • Rajakohtunike brigaad – need inimesed on rajal, et tagada osalejate ja pealtvaatajate turvalisus ning mugavus, ausa spordi põhimõtete järgimine, abi kiiretes küsimustes ning ootamatutes olukordades. Rajakohtunikke ootame meeskonda spordisündmuse päevaks.
  • Finišiala joogipunkt – osalejate vahetud emotsioonid kogunevad siia alasse. Kiireks värskenduseks ja taastamiseks on finišiala töömesilaste ülesanne hoida spordijook ja vesi rajalt saabujatele käeulatuses. Siinsed abilised on tööl jooksupäeval.
  • Põnevaid tegevusi leidub spordisündmuse ajal ja sellele eelnevatel päevadel veelgi!

   

  Scult