Spordiürituste korraldamine

Kahe Silla klubi on pea kahekümne tegutsemisaasta jooksul korraldanud või kaasa aidanud ligi 100 spordiürituse toimumisele. Tuntuimad neist on Jüri Jaansoni nime kandev Kahe Silla jooks, Pärnumaa Võidupüha maraton, Luitejooks ja Pärnu Rannajooks. Meie meeskonnal on mitmekülgne kogemus erinevates spordiüritusi puudutavates valdkondades, olgu selleks siis registreerimistoimingutega ja vabatahtlikega seonduv, logistika- ning turundustegevused vmt.

Oleme võimelised nullist planeerima ja kvaliteetselt korraldama erinevaid liikumisharrastuse üritusi. Näiteks ettevõtete või koolide spordipäevi, spordiklubide korraldatavaid võistlusi, rahvajookse ja -matku ja teisi spordisündmusi.

Kui Sul on idee ja vajad selle teostamisel abi, võta meiega julgelt ühendust ning aitame leida parima lahenduse.

Reklaampindade ja inventari rent

Saadaval on 11 silmapaistvat terasraamidel ja trossidega pinguldatavat reklaampindade raami mõõdus 2,7×1,8 meetrit. Need võiksid linnaruumis Sinu üritust edukalt tutvustada. Väga hästi toimivad reklaampinnad suuremate sissesõiduteede ning kergliiklusteede ääres, kogudes päevas tuhandeid kontakte. Sina valid välja meelepärased asukohad, kooskõlastad need omavalitsusega, toodad reklaambännerid ning meie paigaldame. Soovi korral aitame Sul kooskõlastust täita ning toodame reklaammaterjalid.

Lisaks pakume väliürituste korraldamiseks mitmesugust inventari: telke, stardi- ja finišipaiga markeerimiseks õhuga täidetavaid poste, rajapiirdeid koos kinnitustega, pikenduskaableid jpm.

Lisainfo saamiseks kirjuta e-postile info@2silda.ee

Kahe Silla jooksu reklaam Jaansoni raja ääres