Kui veedad tiimiga Pärnus puhkust, viibid konverentsil või oled suvepealinnas mõnel muul põhjusel, ära unusta liikuda. Siinne rohelus, arvukad pargid ja turvalised kergliiklusteed on liikumiseks loodud. Koos liikumine annab tiimile tiivad: hoiab meeskonna värske ja teotahtelisena.

Liikumisürituse korraldamisega tuntust kogunud Pärnu Kahe Silla klubi aitab sinu meeskonnale organiseerida meeldejääva eriürituse. Näiteks on spordiühing varem korraldatud Eesti juudi kogukonnale maratoni, Eesti õdede liidu hommikujooksu ja Baltikumis Nike toodete edasimüüjate jooksuüritusi.

Pakett „Virtuaalüritus“

Rannakooks

Foto: Viktor Tund

Osalejate arv on piiramatu. Liikujad läbivad distantsi endale sobival ajal ja kohas. Sel moel saab teadlikult liikuda veelgi paindlikumalt: eriti kasulik on see mitmetest meeskondadest koosnevatele tiimidele, kelle ajagraafik ei pruugi olla sama. Tulemused laetakse üles virtuaalsesse keskkonda, kus tekib ühtne tulemuste kokkuvõte/paremusjärjestus.

Virtuaalüritust on võimalik läbida ka näiteks väljakutsena, kombineerides eri liikumisviise (jooksmine, kõndimine, suusatamine, rattasõit jm) ja laadida üles lugematu arv liikumiskordi. Sellisel juhul eri liikumiskorrad summeeritakse.

Pärast tulemuse sisestamist on osalejal võimalik alla laadida oma nime ja ajaga diplom. Spordiürituse juurde on ajast-aega käinud medalid: soovi korral teeme need tiimi sümboolikaga, et finišis osalejaid premeerida.


Pakett „Liigume pargis“

Korralda oma tiimile mõnus matk, hommikujooks või hoopis minivõistlus. Kahe Silla klubi märgib valitud raja, markeerib lähte- ja finišikoha, korraldab turvamise: nagu ühel õigel liikumisüritusel kombeks. Soovi korral võetakse aega, koostatakse stardi- ja finišiprotokoll. Boonusteks pakutakse osaleja nime ja ajaga elektrooniliselt alla laetavat diplomit. Soovi korral toodame osalejate premeerimiseks tiimi sümboolikaga medalid.

Lisainfo: info@2silda.ee; 5660 8532