Avalikkusele on Klubi tuntud liikumisürituste korraldajana. Klubi on algatanud jooksu- ja käimissarja (kolmiküritus), mille arvestusse kuuluvad Luitejooks, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ning Pärnu Rannajooks. 2022. aastal lisandus ürituste paketti ligemale 40 aastat toimunud Pärnu aastajooksude üheksaetapilise sarja organiseerimine.

Klubi peamiseks eesmärgiks on motiveerida liikumisharrastajaid hooaja vältel regulaarselt liikuma, pakkudes seejuures osalemistingimusi tervele perele. Kasusaajateks on täiskasvanud, lapsed, eakad, erivajadustega inimesed, haridusasutused, spordiorganisatsioonid, tipp- ja tervisesportlased, avalik- ja erasektor jt partnerid. Tähtsaks sihtgrupiks on inimesed, kelle liikumisharjumised pole veel välja kujunenud, ent keda on potentsiaal läbi liikumisürituste liikuma suunata.

Klubi peab oluliseks tööd spordivabatahtlikega, kelle kaaspanusel saab spordiürituste korraldamine võimalikuks.

Luitejooks 

Aprillis Pärnumaal Häädemeeste vallas Rannametsa külas toimuv Luitejooks tähistab Pärnu Kahe Silla Klubi ja kevad-suvise liikumishooaja algust. Ühtlasi on tegemist Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse 1. etapiga. 8,3 km pikkune männimetsa alune Luitemaa looduskaitseala läbiv rada pakub kauneid loodusvaateid ning mõõdukat sportlikku väljakutset. Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala, kusjuures seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad.
Spordipäeva programmis jagub tegevust kogu perele. Kavas on jooks, käimine-kepikõnd (luiteretk), lastejooksud ja koeraomanike rõõmuks Koerte luitekross ja -retk ning virtuaaljooksud.

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ja Pärnu õhtujooks

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu on korraldatud 2001. aastast. Aastatega on sündmusest saanud Pärnu maineüritus, kuhu tulevad osalejad igast Eesti maakonnast ning külalised välisriikidest. Eesti tippjooksjad peavad Kahe Silla jooksu üheks konkurentsitihedamaks võistluseks, sest rada on kiire ning aeg kalendris strateegiliselt hea (enne Tallinna maratoni).

Tervet nädalavahetust hõlmav programm pakub tegevust kogu perele.
Laupäev on perepäev ning selle raames toimuvad lastejooksud, ratastoolisõit ja õhtuhämaruses Pärnu Õhtujooks. Pühapäeval antakse start Kahe Silla jooksule ja käimisretkele.

Alates 2012. aastast kuulub Kahe Silla jooks Baltimaade suurimasse jooksusarja Eesti Linnajooksud. Sari soodustab olulisel määral (spordi)turismi arengut.

Jooksule omistatud rahvusvahelistele nõuetele vastav IAAF/World Athletics’i tunnusega rajapass on kvaliteedimärgis, mis aitab Pärnut kui sihtkohta turundada. Kui 2018. aastal korraldati Kahe Silla jooksu raames esmakordselt alla 20aastaste 10km maanteejooksu Eesti meistrivõistlused, siis 2019. aasta hooajal toodi Pärnusse täiskasvanute sama distantsi riigi meistrivõistlused, mis on kavas ka algaval hooajal

Pärnu Rannajooks 

Pärnu Kahe Silla Klubi hooaja ja kolmikürituse sarja lõpetab oktoobris toimuv Pärnu Rannajooks. Distantsivalikus on 10 ja 5 km, mis mõlemad suunatud nii jooksjatele kui käijatele/kepikõndijatele.

Rada kulgeb Pärnu rannapiirkonnas, kus ei puudu kaunid loodusvaated ning linnale omased arhitektuurimälestised. Muuhulgas viiakse osalejad ka rannapromenaadile – merevaatega spordisündmusi ei ole Eestis just palju. Stardi ja finišiala asuvad Pärnu Rannastaadionil, kus toimuvad ka pere pisematele suunatud lastejooksud.

Rannajooks kasutab moodsa staadioni näol ära kaasaegseid võimalusi ning pakub spordituristudele võimalust spaalinnas Pärnus meeldivaks puhkuseks

Pärnu aastajooksud

Eesti üks pikima ajalooga liikumissarju toimub 40. korda. Etapid korraldatakse vahelduse pakkumiseks Pärnu eri kohtades. Koroonapandeemia on tõenäoliselt mõjutanud enim kohalikke kogukondi, mistõttu muutuvad väiksemad piirkondlikud üritused üha olulisemaks.