Pärnu Õhtujooksu tulemused 2022

Kodu/Tulemused/Pärnu Õhtujooksu tulemused 2022
KohtNrPerek. nimiEesnimiVanusegrupKlubiEttevõteKoht vanusegrupisAeg
1107StenÜtsmütsMehedTܜ ASK10:09:35pdf
262AdamOjavaMU16Treeningpartner Eviko noortetiim10:10:41pdf
392MarkoTeinburkMehedAnu Jooksutrennid20:11:04pdf
475AnneliRatasseppNaised10:11:08pdf
520AntsGustavsonMU18KK Pärnu10:11:11pdf
632Kaarel-PaulusKaeramaaMehed30:11:21pdf
7102Sten MartinViidemaaMU1620:11:23pdf
84Mark-SanderArdelMU20Pärnu Sõudeklubi10:11:26pdf
970KarolPertMehedMaadlusklubi Vändra Suure Karu Pojad40:11:34pdf
101ViolaHambidgeNU18SK Altius10:11:40pdf
11110Marwin JosephVirkusMU2310:11:42pdf
1266RobinPentmaMU1630:11:55pdf
1330RihoJürisooMehedViljandi LTK Sakala50:11:55pdf
1491NeemeTeearuMV50SK Saarde10:12:09pdf
1538LiinaKunnusNaisedTreeningpartner20:12:16pdf
16137Meril AdeelaAlevNU16SK Jõulu10:12:24pdf
176AndreasAusMU1410:12:32pdf
187KasparAusMU1820:12:39pdf
1990RemoTeearuMU14SK Jõulu20:12:43pdf
20106IgorsVucansMV4010:12:49pdf
2156TriinMägerNaisedAnu Jooksutrennid30:12:50pdf
2231GerdaKadakNU14Sparta10:12:53pdf
23141AivoKallasteMV4020:12:55pdf
2474Anna MariaRaspelNU18Audentese SK20:13:01pdf
2565PriitPaulusMehed60:13:05pdf
269RikoAusmeesMU1430:13:05pdf
27109JonasNõukasMV5020:13:10pdf
28105MarkkoVirkusMV40Spordiselts30:13:16pdf
2978VeikoSchubbeMehed70:13:16pdf
3027LauraJaanholdNaised40:13:18pdf
31128KalleKiikMehed80:13:21pdf
3246VesseLeokMU1440:13:23pdf
338EvelinAusmeesNV40Töötukassa terviseklubi10:13:37pdf
3464PriidikParmiMV4040:13:37pdf
35134EeroNaissaarMU18Striidikool30:13:41pdf
3684GretelSuitsNU12CFC Spordiklubi10:13:47pdf
37101Maarja-HelenaVeskimägiNU1830:13:48pdf
38123JohannaSooverNU23Audentese SK10:13:56pdf
39108MargeNõmmNV50Täppsportlased10:14:00pdf
4061AnnaleenOjapervNU14FoxArtistic20:14:13pdf
4142MattiasLaasMU1450:14:14pdf
4243MarkoLaasMV40Treeningpartner50:14:15pdf
43125MortenKarjusMU1210:14:16pdf
44114RihardJärvesaarMU1840:14:24pdf
4595KaidoTornMV4060:14:24pdf
4613PeeterLiikMehed90:14:29pdf
4741EikeLaasNV4020:14:34pdf
4879AlekseiSentsakMehed100:14:37pdf
4996SilverVainosMehed110:14:38pdf
5016TenarEensaluMU14KK Pärnu60:14:41pdf
5198Tormis Uku ArnoldVeerpaluMU16FC FLORA40:14:42pdf
5235Nicole MariaKlaisNaisedUP Sport50:14:44pdf
5387TanelTambetMV4070:14:46pdf
5488TauriTambetMU1220:14:46pdf
5589Ele-MariinTammNU1220:14:46pdf
5651AndrusLutsuMV4080:14:54pdf
5737DanielKostrovMV4090:14:54pdf
58126EnricoAljasteMU1470:15:06pdf
5999Madeleine JosephineVeerpaluNU14AUDENTES SK30:15:06pdf
6097Katariina AlexandraVeerpaluNU1840:15:09pdf
6129EmiliJürgensonNU1620:15:10pdf
6228HelenJanisooNaisedHopa Fit60:15:16pdf
6380RoccoSiigurMU1480:15:18pdf
6469KasparPentmaMU14SK Fortis90:15:24pdf
6573KasparPruulMU14Rae spordikool100:15:26pdf
66140JuliaKulikovaNaised70:15:29pdf
67129ViktorSoldatovMehed120:15:40pdf
6850ElmoLumisteMU16SV team50:15:40pdf
69130EsterSoldatovaNaised80:15:41pdf
7026Mirabel ChrystelleJaaksonNU14SK Altius40:15:44pdf
71104JanikaVirkusNV4030:15:49pdf
7210AaronAusmeesMU14110:15:57pdf
7352RaineMiljanNaised90:15:58pdf
7425VoittoHärmäMU1230:15:59pdf
7536JaniKoskinenMV40100:16:00pdf
762KertuAkkNU1850:16:04pdf
7785RichardŠurõginMU12SK Pärnu Kalev40:16:08pdf
7834KairitKaasik-ValtonenNV5020:16:15pdf
7945Fatme HelgeLeevaldNaised100:16:19pdf
8057LiseteMändNU16Pärnu Sõudeklubi30:16:20pdf
8182AnnikaSosiNaised110:16:21pdf
82139SiimAngerpikkMV5030:16:22pdf
8322AnalotaHelinNU14SK Jõulu50:16:23pdf
84124AlicePäärmannNV4040:16:34pdf
85115ElisabethVeenpereNU12Pärnu Jahtklubi Purjespordikool30:16:38pdf
86136LiisiHolter-TilkNV4050:16:49pdf
8759SergeiNikiforovMV40SVteam110:16:50pdf
88103Mathias JesperVirkusMU16Spordiselts60:16:57pdf
8954KervinMõttusMU12Vaprus JK50:16:58pdf
9055DerekMõttusMU12Vaprus JK60:17:03pdf
91122EliisTikerpaluNU1460:17:04pdf
92127PeeterKuuskNV5030:17:10pdf
9318LiisbetEinlaNU1470:17:13pdf
9417MarekEinlaMehed130:17:13pdf
9547IrjaLeppikNV5040:17:14pdf
9639KadriKuuraNV4060:17:29pdf
97116MihkelMaisteMU1270:17:32pdf
9849IngerLilles-NestorNaised120:18:12pdf
99135Mia MargaretTilkNU1240:18:13pdf
100131GeidiKivimaNU1250:18:13pdf
10123VitaliHohlovMV5040:18:26pdf
10224RobinHohlovMU1280:18:32pdf
10376ElisabetSaueNU1640:18:32pdf
10440AnneKüüsmaaNV6010:18:38pdf
105120LeePestiNU1480:18:44pdf
106119KsenjaPestiNaised130:18:44pdf
107118RainerPestiMV40120:18:45pdf
10819BeritEristeNU2010:18:46pdf
1093MarttenArdelMU16Pärnu Sõudeklubi70:18:50pdf
11014IrenaBudanovaNU2320:18:57pdf
111112HelenTammNU14SK Jõulu90:18:58pdf
112113LaurTammMU12SK Jõulu90:19:05pdf
113121MonaSaksladuNU2330:19:09pdf
11458AiraNiinemetsNaisedPaikuse Motoklubi140:19:13pdf
115138Merli JohannaAlevNU1650:19:16pdf
11660AimeNikopensiusNV60Paikuse MK20:19:17pdf
1175MaarikaAruNV5050:19:21pdf
11883GvidoStolbovsMV50kmsbp.lv50:19:28pdf
11977MattiasSaueMU14120:19:33pdf
12067HenriPentmaMU12100:19:48pdf
12144MärtinLauritsMU1680:19:54pdf
12268OskarPentmaMU1690:20:05pdf
12311RaikoAusmeesMehedMasinawärk140:20:15pdf
12412EleanorAusmeesNU12Masinawärk60:20:15pdf
125111HeliViitaNV6030:20:33pdf
12621SirjeHallapNV6040:20:36pdf
12748LauriLiivaMV40130:21:00pdf
12853RobinMunoz JuhansonMU12110:21:00pdf
129117ViivikaAasmaNU14Pärnu Aerutamisklubi100:21:00pdf
130133SimoKivimaMU12120:22:07pdf
131132SiiriEralaNV4070:23:12pdf
13271SabrinaPetersonNU1270:23:13pdf
13372GerliPetersonNV4080:23:29pdf