Kolmikürituse arvestust 2020. aastal ei peeta!

Kui 12. märtsil kehtestati eriolukord, otsustas korraldusmeeskond lükata Luitejooksu 19. aprillilt 31. maile. Tänaseks on selgunud, et lähima paari kuu jooksul ei ole võimalik rahvarohkeid sündmuseid korraldada, mistõttu anname teada, et tänavune Luitejooks jääb ära. Uut aega selleks aastaks ei kavandata ning järgmine üritus toimub Rannametsas 2021. aasta 18. aprillil. Seoses sellega ei ole võimalik pidada ka kolmikürituse arvestust.

Osalejad, kes on end tänavusele sarjale kirja pannud, saavad soovi korral tasutud osalustasu kasutada järgmise aasta kolmikürituse katteks või taotleda stardimaksu tagasi. Täpsemad tingimused leiab siit.

***

Pärnu Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja kuuluvad:
Luitejooks ja -retk (8,3 km) – 31.05.2020
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks ja retk (10 km) – 6.09.2020
Pärnu Rannajooks ja -retk (10 km) – 25.10.2020

NB! Sarja arvestusse ei kuulu:
Luitejooksu koertekross ja -retk
Kahe Silla noortejooks (3 km)
Rannajooksu rahvarada (5 km)

Sarja eesmärk on kutsuda inimesi teadlikumalt liikuma, edendada sportlikke eluviise ning tutvustada Pärnumaa põnevaid liikumisradasid.

Kolmikürituse läbimine on jõukohane kõigile. Sarjale ühtne registreerimine annab 25%-lise hinnasoodustuse (arvestatakse I vooru täiskasvanud osaleja hinnast) ning tagab kõikidele lõpetajatele Kolmikürituse medali. Medal antakse üle viimasel etapil – Pärnu Rannajooksul. Ühtne registreerimine on avatud kuni 29.02.2020. Sarja arvestuses osalevad aga kõik, kes on vastavad distantsid läbinud hoolimata sellest, kas registreeriti sarjale ühiselt või igale distantsile eraldi.