Pärnumaa Võidupüha Maraton 2020 tulemused

Kodu/Tulemused/Pärnumaa Võidupüha Maraton 2020 tulemused
KohtNrPerek. nimiEesnimiVanusegrupKlubiEttevõteKoht vanusegrupisAeg
1PaluTiitTeater Vanemuine03:11:06pdf
2RohelpuuEnnoSK Võhma03:14:10pdf
3KuuskKlarikaTreeningpartnerkoristaja.ee03:16:10pdf
4NugaSilver03:18:15pdf
5PihlakSander03:18:27pdf
6NugaAhtiProRunner03:32:02pdf
7SihtJüriVAK_Staier03:38:52pdf
8KirssMairoRiigi Kinnisvara AS03:46:38pdf
9LukkKristjanPolitsei- ja Piirivalveamet03:52:03pdf
10PajuväliErmo03:58:00pdf
11RoopärgMarikaTäppsportlased03:59:00pdf
12MelnikovaJelenaTallinn Road Runners04:01:00pdf
13PihlakUrmas04:08:03pdf
14PetraudzeAndreRGB04:09:42pdf
15HarjaksTõnisHenkel Balti04:11:50pdf
16SiimAndres04:13:06pdf
17AtonenMarekVAK StaierRiigi Tugiteenuste Keskus04:14:53pdf
18KasvoKate04:20:07pdf
19PõderPriitA2K04:20:16pdf
20MändRait04:22:34pdf
21LeppHenry04:23:45pdf
22LeppKevinOK West04:24:38pdf
23KrilovsRingoVoka04:38:44pdf
24RandmäeMargusPärnu Kahe Silla Klubi04:38:44pdf
25MäeVahurPärnu Kahe Silla klubi04:38:44pdf
26LeesmäeJüriOK West04:38:44pdf
27TamsaluKristo04:41:25pdf
28AlaotsMaie04:46:30pdf
29AiltArdi04:50:22pdf
30KraaviIndrekValus Sats04:51:22pdf
31NikolaiSatsukKumpuru04:52:40pdf
32VahemaaOlevKristiSoftrend04:54:42pdf
33OjasaarAinar04:56:06pdf
34OjasaarTaunoSimuna SK04:56:15pdf
35HaldreHenri04:56:31pdf
36PärnaTriin04:56:36pdf
37ÕunapuuUnoÕunapuu04:56:57pdf
38KrinpusAnni04:59:04pdf
39LondUlvi05:05:55pdf
40AunisTiinaTiina Aunis Ilutuba05:06:00pdf
41SiemannAlarTüritri05:06:26pdf
42KrollKätlin05:15:00pdf
43SaulRaimo05:17:32pdf
44AndronovaKersti05:18:11pdf
45LippaIndrek05:28:18pdf
46KaptenTiinaSõudespinning.ee05:29:52pdf
47MartynovAlexanderRZD05:36:00pdf
48JuhkovJannoJärvakandi Wellod05:43:00pdf
49VietMargusJärvakandi Wellod05:43:52pdf
50DettenbornToomas05:44:00pdf
51SeppMargus05:44:03pdf
52LeppKajaOK West05:49:07pdf
53TrausReinTraus-RAK05:56:05pdf
54PaabstelJuhan05:57:59pdf
55KarumaaHene05:59:20pdf
56JõelaMarek06:07:26pdf
57TõruvereKaarelSaint-Gobain Glass Estonia06:16:27pdf
58MuukMarden06:16:58pdf
59VeelVilluSJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID06:19:54pdf
60VälimetsKati06:20:15pdf
61KadarpikMaitSwedbank06:25:40pdf
62PärnRein06:44:50pdf
63KindlamJaanikaTelia SK MTÜ06:59:11pdf
64KäoReenaMuraste Liikumisklubi07:00:43pdf
65TammistuRiina07:01:00pdf
66AntonsMailiNaiskodukaitse Järva ringkond07:02:29pdf
67KovalchukOleksii07:23:31pdf
68DidenkoAndrii07:23:31pdf
69BartenevaMaarika07:52:11pdf
70SuurArvi08:20:22pdf
71Avila Dina08:50:08pdf
72TanilasTauno09:52:26pdf
KohtNrPerek. nimiEesnimiVanusegrupKlubiEttevõteKoht vanusegrupisAeg
1TarkpeaMartinAnu JooksutrennidPolitsei- ja piirivalveamet01:18:50pdf
2LumbergAlariAnu JooksutrennidHenkel Balti Operations OÜ01:26:42pdf
3IsakAnts01:26:53pdf
4MelikovKristjan01:29:41pdf
5RuutJaanusJane Salumäe MaratonikoolNett Doors01:30:00pdf
6MaddisonMario01:30:46pdf
7JaaksonAllanAnu Jooksutrennid01:31:35pdf
8ViinamäeArnold01:33:00pdf
9LiplapVeljo01:33:35pdf
10KasemetsAndres01:35:35pdf
11ZvorovskiHennHP Sport TeamEANS01:36:12pdf
12HeinmetsEeroAnu Jooksutrennid01:36:40pdf
13KirsimäeKaido01:36:49pdf
14JesseAivarWalketaOÜ Combiwood01:36:59pdf
15UrbusGetlin01:38:23pdf
16JaansonJüriPärnu Kahe Silla Klubi01:38:57pdf
17ValgeIndrekSaku Õlletehase Spordiklubi01:40:28pdf
18AdamsonAnet01:41:02pdf
19TellingUrmasAnu Jooksutrennid01:41:03pdf
20PohlakTarmoJooksupartner01:41:21pdf
21MõttusMaitRun4Fun01:41:51pdf
22NõukasJonas01:42:08pdf
23LüütseppArmo01:42:24pdf
24TambergErlend01:42:46pdf
25KeskülaUrmoAnu jooksutrennidSchoberg OÜ01:43:05pdf
26MäeseppAigar01:43:09pdf
27VerbitskasMirttiAnu JooksutrennidWendre AS01:43:17pdf
28SalkErkiAnu Jooksutrennid01:43:38pdf
29KaljurandSille01:44:33pdf
30KattelKristo01:44:36pdf
31KõrvaJanJK SarmaTrelleborg01:44:59pdf
32TederKaspar01:45:04pdf
33RennitMartinViljandi JK TulevikTrafox Eesti OÜ01:45:04pdf
34VironIndrek01:45:10pdf
35KoitneKaarelLSS01:45:18pdf
36TereštšenkovAlekseiU-Klubi01:45:32pdf
37TõnissonTambet01:45:41pdf
38AruMartKessu kohvik01:45:51pdf
39ArikElnoraAnu Jooksutrennid01:45:56pdf
40KoolmeisterIlmarSK Prorunner01:45:58pdf
41PajuMait01:46:03pdf
42IglesiasJavier01:46:29pdf
43KinglaAhto01:46:51pdf
44PärnUrmas01:46:58pdf
45LaanesViljarSK ProRunner01:47:00pdf
46KerstnaJürgen01:47:07pdf
47LepaKristjan01:47:52pdf
48RehtlaRenno01:48:46pdf
49TikvaPiret01:48:54pdf
50LopsikPriitSwedbank SK01:49:05pdf
51NõmmMargeTäppsportlased01:49:15pdf
52PaalBirgit01:49:24pdf
53NäärToomas01:49:27pdf
54JansonKadriMyFitness Pärnu01:49:39pdf
55TalvisteTarviTripassion Triatloniklubi01:49:39pdf
56KasesaluHardo01:49:52pdf
57VeedlaSvenKoopiatehas01:49:54pdf
58MustonenIngaSparta01:51:04pdf
59RahuojaRiinaAnu Jooksutrennid01:51:10pdf
60VellerindRainEstonian Ultrarunners Team01:51:30pdf
61TeinburkMarkoAnu JooksutrennidBravo Catering01:51:31pdf
62JunsonLiilia01:51:49pdf
63TaluOlavi01:51:49pdf
64KostjukovJaan01:51:51pdf
65TarkpeaIrinaAnu JooksutrennidSeesam Insurance AS01:51:58pdf
66KukkKaiviFB jooksmine01:52:32pdf
67HolloJannoTSK Joosu01:52:58pdf
68MihailovKasparSK JooksupartnerTelia01:53:05pdf
69AasVoldemar01:53:15pdf
70LepmetsMarjuAnu JooksutrennidRahandusministeerium01:53:27pdf
71EngelMargoSK Prorunner01:53:56pdf
72HelekiviKristi01:54:10pdf
73VierlandMarileenUjumisklubi Briis01:54:13pdf
74KivilaDagA2K Spordiklubi01:54:13pdf
75TiismusRobertTartu Ülikool01:54:33pdf
76OrelRandyEesti Energia Spordiklubi01:54:51pdf
77KivimäeKarolin01:55:01pdf
78JefremkinOleg01:55:24pdf
79TellingJuhanJK Hermes01:55:41pdf
80RahuSimmo01:55:54pdf
81PõlluTanel01:55:59pdf
82MôndreskuJanek01:56:00pdf
83RanneKristiinaFB Jooksmine01:56:40pdf
84StoltsMailiisMyFitness Pärnu01:56:47pdf
85UueniMerje01:57:22pdf
86KraamSulevLeguar Fitness ClubHää Kraam01:57:29pdf
87RebaneSille01:57:30pdf
88KosenkraniusMerly Kristi01:57:45pdf
89VillikEgle01:57:48pdf
90MalmKristiina01:57:50pdf
91JaaksaluJanaRun4Fun01:58:09pdf
92KraamSilleLeguar Fitness ClubHää Kraam01:58:15pdf
93ViiolGert01:58:18pdf
94ZonneOskars01:58:27pdf
95LottMargit01:58:33pdf
96KelderMaarika01:58:51pdf
97TasaneRanelSwedbank AS01:59:00pdf
98SellinTriinRun4Fun01:59:16pdf
99KurmPeeter01:59:19pdf
100LavrentjevIvan01:59:36pdf
101TürkVäino01:59:39pdf
102JaanverkReelikaPlaadigrupp OÜ01:59:42pdf
103MäggiMartinSportlove01:59:43pdf
104PiirmetsPille-RiinÕhuvägi01:59:49pdf
105AusmeesEvelinVabatahtlikus(l)t Iron(wo)maniks01:59:58pdf
106MüürJanar02:00:02pdf
107AltmäeCaroliina02:00:11pdf
108ValkPille02:00:11pdf
109TammKarinSK Jõulu02:00:28pdf
110PedoskKaupoLuik Triplets Club02:00:40pdf
111VoltIvo02:00:44pdf
112KukkMeelisSK Jõulu02:02:11pdf
113SesminOveG4S Spordiklubi02:02:14pdf
114JõesaarRasmusPärnu Sõudeklubi02:02:27pdf
115RaudÜllarSwedbank SK02:02:47pdf
116KukkJaanikaPärnu Haigla02:02:47pdf
117HallimäeRain02:02:51pdf
118MeidlaMedvyn02:03:07pdf
119AhtmaAnnelyRun for Fun02:03:27pdf
120KiviVaiko02:03:45pdf
121SassiKertu02:04:25pdf
122VäärKaitisNovarc Group02:04:27pdf
123JaaksonKajaPärnu JK Vaprus02:04:29pdf
124KüttÜllar02:04:34pdf
125PortnyiDmytro02:05:00pdf
126PõdraKristi02:06:10pdf
127Leiten-KukkEster02:06:18pdf
128RetsnikSiim02:06:53pdf
129KaavisteLauriAnu JooksutrennidTrimtex Baltic OÜ02:07:02pdf
130NeerotUrmas02:07:13pdf
131HajanenTriinu02:07:22pdf
132KoppelKaidoSK Pärnu KalevPärnu Linnavalitsus02:07:47pdf
133KaaverSiiri02:07:59pdf
134VillAnuRun4Fun02:08:19pdf
135KaaverJaanoMelior- M OÜ02:08:20pdf
136JeretHanna02:08:20pdf
137SüvaorgKirsti02:08:36pdf
138MerilainIllimar02:08:49pdf
139LäntsRandel02:08:57pdf
140ŠeikoTarmo02:09:00pdf
141MardlaRiina02:09:17pdf
142JankeMaido02:09:20pdf
143JankeSigrid02:09:22pdf
144SaulRaimo02:09:23pdf
145JõeäärPriit02:09:34pdf
146LabentRegina02:10:00pdf
147IlvesMerike02:10:00pdf
148TammReinNordwood AS02:10:05pdf
149LuhaäärReet02:10:20pdf
150KaskMargusSK Jõulu02:10:30pdf
151SinijärvGeily02:10:34pdf
152IbisMargus02:10:34pdf
153JärveHeilo02:10:46pdf
154AmbosMargus02:10:52pdf
155VäärKaimarNovarc Group02:10:59pdf
156ElbingHelen02:11:42pdf
157PuntsoArgo02:12:00pdf
158AunisTiina02:12:00pdf
159TammelaHelenaRun4Fun02:12:12pdf
160RAUDSEPPAIVARKaitseliit02:12:14pdf
161VipsMerilin02:12:19pdf
162HõrrakKarin02:12:21pdf
163LuikMerjeA2K Spordiklubi02:12:27pdf
164ŽugovaMaarja02:12:32pdf
165MustValdekRuukki Products AS02:12:36pdf
166Kallas-MaddisonAire02:12:45pdf
167PrantsHeikiVõru Suusaklubi02:12:47pdf
168PeegelAnneliVatla VPK02:12:50pdf
169TalvisteToomas02:13:04pdf
170OrgKustiMaanteeamet02:13:30pdf
171HakkUno02:14:49pdf
172JuursaluLaura-LiisSK Endla02:14:59pdf
173HillepEinar02:15:23pdf
174KärpMargrit02:15:30pdf
175MaripuuRelika02:15:50pdf
176StoltsJanno02:16:17pdf
177TänavKatrinJK Sarma02:16:22pdf
178LehtmaaSiret02:16:53pdf
179VäliAnu02:17:00pdf
180MägerTriinAnu Jooksutrennid02:17:10pdf
181HolmToomas02:17:21pdf
182VaikErgo02:17:37pdf
183MeiesaarLindaViljandi Sõudeklubi02:17:54pdf
184PõldaAivarVIIMSI SPAKahjuennetus OÜ02:18:00pdf
185KaseVeikoTäppsportlased02:18:04pdf
186LindenbergIngridTriatlonklubi 21CC02:18:06pdf
187LilleVeikoOK West02:18:08pdf
188PilmeMärtAS Postimees Grupp02:18:34pdf
189TammRutt02:18:38pdf
190MerilaRauno02:18:39pdf
191TuulikTeetPärnu Kahe Silla klubi02:18:47pdf
192TormMarkoViking Line Eesti ÖöjooksRakvere Maraton MTÜ02:18:51pdf
193KisandMarika02:19:01pdf
194LehismetsJaan02:19:40pdf
195JõgiRauno02:19:51pdf
196NelisRennaJooksupartnerSÜKK02:20:20pdf
197SaksaTuuliSimuna Spordiklubi02:20:29pdf
198PärnMarelle02:20:35pdf
199ArenbergKait02:21:00pdf
200TamsaluKristo02:21:17pdf
201PereRenéSaku Õlletehase Spordiklubi02:21:38pdf
202SiilakTiina02:21:38pdf
203KuuskKadrin02:21:42pdf
204RoopärgMarikaTäppsportlased02:22:00pdf
205PriidikMarjanneNote Pärnu OÜ02:22:05pdf
206VucansIgors02:22:48pdf
207SaardKristi02:23:11pdf
208DainiusStulgys02:23:18pdf
209HeinlehtMarika02:23:33pdf
210AjaotsHeliJooksupartner02:24:06pdf
211KoseLiisbethLSS02:24:09pdf
212ZurbiAleksandr02:24:29pdf
213ÕunaidJaanaRademar02:24:50pdf
214HüürMaaris02:24:55pdf
215AlliksooHeleriPärnu Kahe Silla klubi02:25:03pdf
216ÕismetsKaidyPärnu Kahe Silla Klubi02:25:29pdf
217KiviAivar02:25:34pdf
218JoasaarImbi02:26:53pdf
219VaiknemetsJaak02:27:28pdf
220JuursooMeelis02:27:29pdf
221LaanmetsHerki02:27:56pdf
222ArtelOttKL PN02:28:33pdf
223SoosaarAndres02:28:42pdf
224KaldaMari02:29:04pdf
225UdumetsAnn Lisette02:29:11pdf
226PuusildMoonikaRun4Fun02:29:17pdf
227MünterIraKiltsi Tööjõureservid02:29:41pdf
228KaldaMai02:29:55pdf
229KutsarAndres02:30:40pdf
230TõnissonToivo02:31:36pdf
231HuttunenMargit02:31:58pdf
232KivisildTiitRapla JK Atli02:32:19pdf
233RallmannMerle02:33:00pdf
234BorgmannPille-Triin02:33:08pdf
235PajoKristiA2K Spordiklubi02:33:27pdf
236KuruKaido02:34:44pdf
237PuuseppAndra02:35:21pdf
238PaluojaElo02:36:42pdf
239PilvVilve02:37:04pdf
240BudanovaIrena02:39:22pdf
241ÜprausJasmiinTeam6402:40:03pdf
242KaskMait02:41:56pdf
243KadarikEiko02:42:20pdf
244PrantsJelenaVõru Suusaklubi02:43:08pdf
245VirkusEduard02:43:44pdf
246KuurmannKadri02:44:22pdf
247HussarMati02:44:40pdf
248HallikEnn02:45:14pdf
249TaaberAnnabel02:45:35pdf
250SeppMarianne02:46:11pdf
251NurmisPille02:46:38pdf
252SeppJaner02:47:07pdf
253TooduRein02:47:46pdf
254KuuraKadri02:47:56pdf
255KaldamKadri02:48:06pdf
256MäelaMaigi02:49:06pdf
257PõderPiia02:49:24pdf
258PõderMairi02:49:32pdf
259MäelaMiia02:49:40pdf
260KüttAnnika02:52:01pdf
261LuikHellika02:53:12pdf
262TellerPille02:53:17pdf
263HeinJaanika02:54:53pdf
264ÜksikJaanaTallinna Lennujaam SKAS Tallinna Lennujaam02:54:59pdf
265SuurväliAsta02:56:03pdf
266SulgMariannOK West02:56:10pdf
267SaarJanne02:56:20pdf
268LaksKaroliine02:56:31pdf
269MooritsMaris02:56:53pdf
270RaimetsHeiki02:57:32pdf
271TederTaivo02:59:07pdf
272MüntAili02:59:11pdf
273LebedevÕnne02:59:28pdf
274LiebertKalleMyFitness02:59:55pdf
275LauriKarl Heinrich03:02:35pdf
276PeetersooAili03:03:33pdf
277PalmKadi03:04:16pdf
278ÜlenurmAin03:04:17pdf
279OjasaluSiiri03:04:46pdf
280MummKadri03:05:00pdf
281ŠeikoElina03:05:00pdf
282MurašinReelika03:05:05pdf
283HoltsmeierAve03:05:44pdf
284JaskaAnneli03:06:21pdf
285NiilusMarilinNaiste Kickpoksi Akadeemia03:06:35pdf
286JuhaniTiina03:06:38pdf
287TobiasEve03:06:48pdf
288ToomemäeAnnelyLaenugrupp Lääne OÜ03:07:00pdf
289KesselKristi03:11:00pdf
290ZahharovaOksana03:11:05pdf
291PaluojaRiina03:11:59pdf
292AltpereRiinaKahe SIlla Klubi03:14:13pdf
293KarlssonTheresé03:14:24pdf
294ValtinJaanKMG Inseneriehituse AS03:14:28pdf
295ToosMaris03:15:44pdf
296VilbiksRaigo03:15:44pdf
297DrobetHeleri03:17:50pdf
298MustMerle03:18:32pdf
299KüüsmaaAnne03:18:51pdf
300LaurIlse03:19:32pdf
301SalujärvTriin03:19:47pdf
302DrobetAsko03:19:51pdf
303KivimaaSigrid03:20:01pdf
304SaarnaEliseAnu JooksutrennidTrimtex03:20:16pdf
305MustGerle03:20:55pdf
306ValkKaie03:21:03pdf
307VatsarLiili03:21:18pdf
308LilletaiMaile03:21:22pdf
309MurašinRenate03:21:43pdf
310NõgelRenna03:22:27pdf
311SuitsoPiretA2K SpordiklubiExPress Post AS03:22:39pdf
312KukkAnnika03:23:30pdf
313MurumaaMirja03:23:46pdf
314PuustLiisbet03:24:10pdf
315ScharonbergJelena03:24:26pdf
316OppoErika03:24:46pdf
317TammiksaarHelen03:25:41pdf
318MändAnneli03:25:49pdf
319MuttikLiis03:25:59pdf
320PriimetsTanel-Matthias03:26:06pdf
321PriimetsKaileLunden Food03:26:43pdf
322DankevitsNataliaILSS Tallinn03:26:58pdf
323GladõšOksana03:27:10pdf
324AntonDaisy03:27:39pdf
325ToomesooLauraPärnu Kahe Silla Klubi03:27:50pdf
326ToomikSiim03:28:05pdf
327TohvHilja03:28:14pdf
328JooritsVirgePaide Lasteaed03:28:16pdf
329MaisteHanna03:29:08pdf
330KasukKersti03:29:36pdf
331UdikasPilleHarmet OÜ03:29:50pdf
332IljinaAnna03:30:21pdf
333SolovjovJevgeni03:32:36pdf
334RandKristiina03:33:10pdf
335RandEva-Maria03:33:10pdf
336TrikJanekProRunner03:33:33pdf
337MäekiviHelina03:34:00pdf
338LüllAnniPärnu Kahe Silla klubi03:34:34pdf
339PajaninKadri03:34:34pdf
340SumePilvi03:34:34pdf
341LaaneLy03:37:57pdf
342EhteAnneli03:41:15pdf
343LaaneEve03:41:38pdf
344PriiKlaarikaPärnu Vanalinna Põhikool03:41:49pdf
345ReppoMarek03:44:00pdf
346PahkTerje03:44:40pdf
347SaueMerilin03:45:00pdf
348LuhtMaris03:45:14pdf
349HallopMarek03:48:19pdf
350BlehnerSanderOK West03:48:38pdf
351KoitMarit03:48:38pdf
352BlehnerMargitOK West03:48:38pdf
353BlehnerMattiasOK West03:48:38pdf
354BlehnerMarie AnnaOK West03:48:38pdf
355KunglaPiret03:49:05pdf
356PiirmeEvelyn03:51:27pdf
357AndronovaKersti03:51:29pdf
358AdlerKadi03:51:32pdf
359SoosaarJaanika03:51:32pdf
360TederLy03:51:44pdf
361SinijärvEve03:53:00pdf
362MürkSirje03:53:31pdf
363TuiskEppEAS03:54:52pdf
364LutvärkGerli03:55:00pdf
365TederEre03:55:02pdf
366LepaTriinPärnu Kahe Silla Klubi03:55:42pdf
367LohkAve03:58:44pdf
368TalisooRiho04:00:45pdf
369JärveJaana04:05:05pdf
370PärtelJana04:05:05pdf
371HolterElisePärnu Kahe Silla klubi04:05:32pdf
372SuitsoElina MaarjaKahe Silla Klubi04:06:38pdf
373SaulitsTatjana04:08:07pdf
374ParveAvely04:11:00pdf
375PihlakKairiRakvere Bont04:11:33pdf
376VainolaKatrin04:12:02pdf
377LuharMalle04:12:02pdf
378BlaškoEduard04:14:30pdf
379TalisooRita04:14:55pdf
380BõstrovaAnastasia04:15:00pdf
381KostrovDaniel04:15:00pdf
382AhlbergUlvi04:15:00pdf
383NõurusSiret04:15:25pdf
384MetsaveerAnneliSwedbank AS04:15:54pdf
385ToomastEveSwedbank spordiklubiSwedbank AS04:19:07pdf
386LappMarit04:20:00pdf
387LeeJuliaSwedbank SpordiklubiSwedbank04:21:17pdf
388SoodlaKertu04:21:25pdf
389PurgatsSigrid04:21:52pdf
390ViilikJane04:24:00pdf
391SuurTomyHc pärnu04:35:04pdf
392MatsiAnne-Liis04:37:00pdf
393VarretPiret04:40:00pdf
394JohansonLukiina04:40:00pdf
395ErmannIndrek04:40:00pdf
396ErmannSiiri04:40:00pdf
397KaurMargitKarateklubi CorporeWendre04:42:42pdf
398ReppoTiina04:45:00pdf
399PalsStella04:49:47pdf
400KaljusteMargit04:51:02pdf
401KaljusteDave04:54:35pdf
402JärvHele04:55:33pdf
403EelmaSirle04:55:34pdf
404KaljusteMari04:59:36pdf
405VallikMaige05:07:43pdf
406KaljusteBirgit05:08:49pdf
407LoodPiret05:10:27pdf
408ValdmannJan-Egert05:15:00pdf
409GulbisMerle05:15:00pdf
410SachszeMarc05:17:29pdf
411GuntherIrle05:27:34pdf
412LoorandEvelina05:28:03pdf
413SaulitsVjatšeslav05:46:06pdf
414KooklaEeroNiitvälja, Run + Golf06:13:32pdf
KohtNrPerek. nimiEesnimiVanusegrupKlubiEttevõteKoht vanusegrupisAeg
1PertKarolMaadlusklubi Vändra Suure Karu Pojad00:42:26pdf
2NugaAhtiSK Prorunner00:42:37pdf
3SuluSander00:44:03pdf
4ReimetsTaavi00:44:12pdf
5KäremaAgoWindroxCarglass®00:44:41pdf
6RehtlaRenno00:44:44pdf
7JesseAivarWalketaOÜ Combiwood00:45:15pdf
8KutmanAve00:45:20pdf
9KasemetsAndres00:45:40pdf
10UrbusGetlin00:45:47pdf
11TellingUrmasAnu jooksutrennid00:45:50pdf
12AiltArdi00:45:55pdf
13NõukasJonas00:45:59pdf
14TreumuthRiho00:46:05pdf
15VerbitskasMirttiAnu JooksutrennidWendre AS00:46:06pdf
16RennitMartinViljandi JK TulevikTrafox Eesti OÜ00:46:40pdf
17KraamSulevLeguar Fitness ClubHää Kraam00:46:40pdf
18MeierTarmo00:47:25pdf
19ArikElnoraAnu Jooksutrennid00:47:29pdf
20KiuruMartti00:47:30pdf
21KaljurandSille00:47:45pdf
22TeinburkMarkoAnu JooksutrennidBravo Catering00:47:55pdf
23TohvHilja00:48:01pdf
24PuioRagnar00:48:20pdf
25ViirmaaAloSparta00:48:40pdf
26KosenkraniusMerly Kristi00:48:50pdf
27AareAndres00:48:51pdf
28BartPiret00:49:11pdf
29VironIndrekBAUHAUS00:49:11pdf
30VillikEgle00:49:11pdf
31ÕunRiho00:49:20pdf
32ViiolGert00:49:45pdf
33BrõsovSander00:50:14pdf
34MaisteKätlinAnu Jooksutrennid00:50:22pdf
35PuioPeeter00:50:58pdf
36PeksarKatariina00:51:00pdf
37VillupRiido00:51:09pdf
38TürkVäino00:51:12pdf
39MägerTriinAnu Jooksutrennid00:51:16pdf
40PärnJüri00:51:16pdf
41BernardIrja00:51:34pdf
42HussarMati00:51:43pdf
43SpielerLiina00:52:14pdf
44AltmäeCaroliina00:52:36pdf
45ValkPille00:52:36pdf
46AulikToivo00:52:48pdf
47SaareojaMart00:52:54pdf
48Leiten-KukkEster00:52:55pdf
49KinglaAhto00:53:04pdf
50UueniMerje00:53:27pdf
51KukkKaiviFB jooksmine00:53:37pdf
52OrumaaMarekÕhuvägi00:53:39pdf
53LäätsSiimTele2 Eesti AS00:53:59pdf
54StrikholmKätlinSparta00:54:03pdf
55VucansIgors00:54:16pdf
56NäärToomas00:54:24pdf
57KursMariliisJärve SK00:54:24pdf
58SeederTagne00:54:27pdf
59SeederRanel00:54:27pdf
60KuusikCarmen00:54:41pdf
61KinksepTerje00:54:54pdf
62MüürJanar00:54:54pdf
63OrgKusti00:55:08pdf
64RebaneReti-Karlota00:55:13pdf
65MõndreskuTìina00:55:21pdf
66PedoskKaupoLuik Triplets Club00:55:34pdf
67ChekushkinOleg1970-01-01 00:55:46pdf
68KaeramaaKaarel-Paulus00:55:48pdf
69KulbasRisto00:55:56pdf
70VäljakRistoMetos00:56:13pdf
71MäeVahur00:56:18pdf
72RandmäeMargus00:56:18pdf
73NeerotUrmas00:56:32pdf
74RaudaMerje00:56:35pdf
75JaaksaluTaiviRun 4 Fun00:56:45pdf
76KelderTanel00:56:54pdf
77PrantsHeikiVõru Suusaklubi00:56:55pdf
78LiivMaare00:57:01pdf
79ParkseppMarko00:57:09pdf
80KaaverSiiri00:57:10pdf
81MutsMeelis00:57:12pdf
82LaanmetsHerki00:57:20pdf
83PaulusPriitRagn-Sells AS00:57:34pdf
84KapreiMarilin00:57:41pdf
85LuikEge-LiiPolitsei- ja Piirivalveamet00:57:55pdf
86LiivakAngelina00:58:00pdf
87PuksRauno00:58:03pdf
88JaaksonStig Airon00:58:06pdf
89SachszeMarc00:58:17pdf
90KaptenTiinasoudespinning.ee00:58:32pdf
91LeokVesse00:58:38pdf
92SooloMati00:58:54pdf
93HõrrakKarin00:58:54pdf
94AltmäeTriin00:58:59pdf
95AndersonKevin00:59:03pdf
96TereštšenkovAlekseiU-Klubi00:59:04pdf
97SinijärvLiis00:59:06pdf
98GalitskihhVitali00:59:09pdf
99SüvaorgKirsti00:59:11pdf
100PeegelAnneli00:59:15pdf
101EicheImre00:59:33pdf
102TõnismäeKristina00:59:46pdf
103VaresMaire00:59:55pdf
104SaareIngrid00:59:57pdf
105AUNISTIINAFie Tiina Aunis Ilutuba01:00:01pdf
106LodeAvo01:00:02pdf
107LeokPriidu01:00:06pdf
108LaursonMerilin01:00:14pdf
109HurtadoEve01:00:16pdf
110LaptevAleksei01:00:19pdf
111PärnUrmas01:00:20pdf
112HolmToomas01:00:22pdf
113KuntusKatrin01:00:24pdf
114LiivKerttili01:00:24pdf
115LootKajaRun4Fun01:00:34pdf
116TammessonTauriEesti Energia Spordiklubi01:00:44pdf
117VahtraMailaEesti Energia SpordiklubiEesti Energia Spordiklubi01:00:49pdf
118HallikAndres01:01:00pdf
119OtsRasmus01:01:13pdf
120TimofejevaJuta01:01:18pdf
121MändlaMeelis01:01:42pdf
122ReaJaanMaanteeamet01:01:48pdf
123OllinoMailiisMyFitness Pärnu01:01:56pdf
124ArnikKadi01:02:00pdf
125SäälikTiina01:02:04pdf
126MardlaRiina01:02:30pdf
127MetsAnneliis01:02:43pdf
128RallmannMerle01:02:44pdf
129JõgiRiina01:03:05pdf
130LehtmaaSiret01:03:08pdf
131JõesaarRasmusPärnu Sõudeklubi01:03:27pdf
132LaaneväliAnneliKehra Tervisekeskus OÜ01:03:30pdf
133PärnReelika01:03:39pdf
134VilbergTekla LiisaAnu Jooksutrennid01:03:40pdf
135DainiusStulgys01:03:40pdf
136SammulVeljo01:03:45pdf
137KõdarKristiina01:03:50pdf
138KadarikEiko01:03:52pdf
139TaaberAnnabel01:04:04pdf
140TõnissonToivo01:04:05pdf
141StrikholmJaanus01:04:06pdf
142MünterBruno01:04:10pdf
143KiviAivar01:04:15pdf
144MöllerKadiSÜKK01:04:19pdf
145LänikMari-Liis01:04:33pdf
146sarapuuEerikaPärnu kalevi kjk01:04:40pdf
147KoppelKaidoSK Pärnu KalevPärnu linnavalitsus01:04:50pdf
148SaardKristi01:05:01pdf
149KodusaluAliis01:05:12pdf
150ÜlenurmAin01:05:14pdf
151LääneAndreas01:05:15pdf
152Westholm-TruberLuise-Ly01:05:27pdf
153AnnukAve01:05:35pdf
154PilmeMärtAS Postimees Grupp01:05:47pdf
155PõlmaMirell01:05:47pdf
156HuttunenJarmo Juhani01:05:52pdf
157HuttunenMargit01:05:52pdf
158KodasmaKaieOk WESTHansaprint OÜ01:05:57pdf
159KoltKallePärnu VõrkpalliklubiHansaprint OÜ01:05:57pdf
160TalvisteReelika01:06:01pdf
161TjutnevaOlga01:06:06pdf
162HaamerElen01:06:11pdf
163PajurMaris01:06:13pdf
164PõderKadri01:06:13pdf
165VuksVirveBaltosport01:06:18pdf
166ÕismetsKaidyKahe Silla Klubi01:06:24pdf
167BudanovaIrena01:06:31pdf
168VaiknemetsJaak01:06:32pdf
169LuhtMaris01:06:36pdf
170LiipaKarin01:06:44pdf
171TellerPille01:06:47pdf
172TalisooRiho01:06:51pdf
173ÕunKandelaTÜ Pärnu Kolledz01:07:01pdf
174MaalderLiisa01:07:05pdf
175TammelehtMarju01:07:07pdf
176MerilainEda01:07:14pdf
177MustOskar01:07:14pdf
178KromanAnne01:07:41pdf
179ToomeoksTauriBC Hundid01:07:41pdf
180AavikAndre01:07:47pdf
181KadakRita01:07:59pdf
182ReinsaluUdo01:08:12pdf
183KurgRain-Robin01:08:30pdf
184ScharonbergJelena01:08:40pdf
185MeierJana01:08:52pdf
186VarikEvePerekond Varik-01:09:49pdf
187KruusamäeCretu Marie01:10:12pdf
188BrõsovAndres01:10:13pdf
189SolovjovJevgeni01:10:13pdf
190LeeduJane01:10:31pdf
191KuulmaKarl01:10:41pdf
192BirnbaumErkiPüha Loomaaed01:10:41pdf
193RaidmaAiri01:10:44pdf
194KäbaAivi01:10:46pdf
195PetersonMarek01:10:56pdf
196LahesooEvelin01:11:10pdf
197ReaJüri01:11:18pdf
198TrausReinTraus-RAK01:11:27pdf
199HolterMarten01:11:33pdf
200PüllReelika01:11:34pdf
201ToomemäeAnnelyLaenugrupp Lääne OÜ01:11:55pdf
202VallikMaige01:12:56pdf
203RatasVilvi01:12:56pdf
204AlliksooHeleriKahe Silla Klubi01:13:14pdf
205PärtelKadri01:13:29pdf
206JüriojaMarili01:13:35pdf
207LuikHellika01:13:55pdf
208KuslapHardi01:13:59pdf
209SannikRait01:14:06pdf
210KazantsevaCarmen01:14:28pdf
211PärnamägiAgnes01:14:36pdf
212KaruKristiina01:15:30pdf
213SarapikEgle01:15:38pdf
214PajoKristiA2K Spordiklubi01:15:39pdf
215PihlakKairiRakvere Bont01:15:45pdf
216LangKristo01:16:21pdf
217PulkkinenAnu01:16:42pdf
218PärnaPille-Kadri01:17:01pdf
219VarušinaJulijaHäirekeskus01:17:30pdf
220PrantsJelenaVõru Suusaklubi01:18:01pdf
221MesilaKerli01:19:16pdf
222AauKarenSÜKK01:19:20pdf
223SaarnaEliseAnu JooksutrennidTrimtex01:19:20pdf
224HajanenTriinu01:20:05pdf
225OksMattias01:20:40pdf
226SitskaAnneliViljandi Rattaklubi01:20:42pdf
227LebedevÕnne01:20:54pdf
228LääneMaarit01:21:01pdf
229KruusimaaPiretRakvere Bont01:21:25pdf
230JaskaAnneli01:21:40pdf
231LiesmentKerli01:21:47pdf
232OksMartin01:21:58pdf
233RattasepTairi01:22:00pdf
234EralaSiiri01:22:00pdf
235KirikalMarisSPORDISELTS01:22:43pdf
236KübarseppLiis01:23:01pdf
237AiltAile01:23:01pdf
238VaisbeinJevgeni01:23:28pdf
239RentikMerle01:23:33pdf
240TrumpInga01:23:39pdf
241SeppJaner01:24:31pdf
242SeppMarianne01:24:31pdf
243LepaTriinPärnu Kahe Silla klubi01:24:33pdf
244PärnSimone Marie01:24:39pdf
245ValkKaie01:26:12pdf
246MaidleEste01:26:17pdf
247IlliMaarika01:26:22pdf
248JuhaniTiina01:26:28pdf
249UdikasPilleMTÜ SpordiseltsHarmet OÜ01:26:32pdf
250LeesmentKadriMyFitness Pärnu01:26:42pdf
251AllikuHarri01:26:59pdf
252TuiskEppEAS01:27:13pdf
253AllikuKarolin01:27:22pdf
254KarjusKadriRun4Fun01:27:27pdf
255MihkelsValter01:27:39pdf
256ValtinJaanKMG Inseneriehituse AS01:27:44pdf
257PalgiMargareta01:27:55pdf
258IldJaanika01:27:59pdf
259TrikJanekProRunner01:28:39pdf
260SallaTiinaKaitseliitHäirekeskus01:29:05pdf
261HõrrakKätlin01:29:50pdf
262SirvelEneli01:29:52pdf
263NikopensiusAime01:29:53pdf
264KlaamasKristin01:29:59pdf
265TeidearuLaura01:30:00pdf
266VesikMarju01:30:05pdf
267KünnapasAnnika01:30:06pdf
268KünnapasMarek01:30:06pdf
269Berkman-RandHelin01:30:19pdf
270LilletaiMaile01:30:29pdf
271MägiAili01:30:54pdf
272PaaneRosettePaikuse Motoklubi01:31:24pdf
273LaurIlse01:31:39pdf
274NiinemetsAiraPaikuse Motoklubi01:31:59pdf
275ElveltMaiken01:32:19pdf
276KasekändLiis01:32:19pdf
277KaritsKreete01:32:28pdf
278LaatsarusKristi01:32:37pdf
279TarsalainenKadri01:32:43pdf
280MurašinReelika01:32:45pdf
281MaisteHanna01:33:33pdf
282HeinKristaPärnu Kahe Silla Klubi01:33:35pdf
283KukkAnnika01:33:37pdf
284SiirdmaMaiga01:33:58pdf
285ViinamäeHelenAS Kaupmees & Ko01:34:15pdf
286PuusildEero01:34:18pdf
287SiimasteHäli01:35:41pdf
288PungarJanne01:35:53pdf
289SaulKristjan Oliver01:36:16pdf
290paluojariina01:36:40pdf
291KalbusRelika01:36:57pdf
292MäekiviHelina01:37:01pdf
293LemberMarjana01:37:10pdf
294PeetersooInge01:37:23pdf
295MichelsonHelle01:37:34pdf
296SoosaluKerle01:37:45pdf
297HeinKerttuPolitsei ja Piirivalveamet01:37:49pdf
298ToomesooLauraPärnu Kahe Silla Klubi01:38:07pdf
299HirmoJanelin01:38:19pdf
300RoosnurmJanne01:38:39pdf
301KadakKristel01:38:42pdf
302PahkTerje01:39:45pdf
303EllikEliise01:40:01pdf
304EllikKaja01:40:01pdf
305MurumaaMirja01:40:14pdf
306ViilikJane01:40:15pdf
307NikkoloKirsti01:40:17pdf
308PuranenKristinMyFitness Pärnu01:40:25pdf
309VaharMaiu01:40:32pdf
310VoivodMargit01:40:35pdf
311TaltsAnneliWendre AS01:40:47pdf
312KünnapKariina01:40:51pdf
313TaidlaEhaPärnu Delice01:40:53pdf
314VahemetsMaarika01:40:54pdf
315SuitsoElina MaarjaKahe Silla Klubi01:40:55pdf
316ZimmermannEne01:41:13pdf
317MarcinkevivzEili01:41:13pdf
318LaanemMehis01:41:20pdf
319BardinaOlga01:41:25pdf
320LüllAnniPärnu Kahe Silla klubi01:41:28pdf
321MittEne01:41:30pdf
322MaasikasMarge01:41:43pdf
323MürkSirje01:42:20pdf
324SoosaarJaanika01:42:44pdf
325LinderAstrela Angela01:43:01pdf
326TölpMaaris01:43:04pdf
327AllikRisto01:43:07pdf
328PulkHelveABC Supermarkets ASPärnu Delice01:43:18pdf
329MurašinRenate01:43:23pdf
330PiirmeEvelyn01:43:25pdf
331PurgatsSigrid01:43:41pdf
332HolterElisePärnu Kahe Silla klubi01:43:43pdf
333SeppPiia01:43:53pdf
334TorpKristi01:43:57pdf
335AllikCarmen01:43:59pdf
336TorpGrete01:44:07pdf
337PajuriSirje01:44:10pdf
338NoormägiReelika01:44:45pdf
339EdelaGerli01:44:50pdf
340JärvReelika01:44:58pdf
341MüntAili01:45:01pdf
342LuhtaruEnnike01:45:10pdf
343PriiKlaarikaPärnu Vanalinna Põhikool01:45:39pdf
344ÜlemaanteAnneli01:46:37pdf
345GraubergKoidulaNR Vikertiimer01:47:01pdf
346MüürAvely01:47:24pdf
347SavimägiPiret01:47:31pdf
348KangurBirgitTartu Kurtide Spordiselts Kaar01:47:38pdf
349KroonBerit01:47:40pdf
350KroonHanno01:47:49pdf
351LüllmaaNatalia01:47:59pdf
352JakobsonJanikaImpuls Tartu01:48:05pdf
353HallopMare01:48:07pdf
354LutvärkGerli01:49:00pdf
355LeigerSiire01:49:34pdf
356SinijärvEve01:49:42pdf
357TarsalainenInge01:49:45pdf
358MaaniitJaanikaSpordiseltSelver01:50:01pdf
359ZahharovaNelli01:50:08pdf
360KuulmaKert01:50:49pdf
361AhoseppMirjam01:51:02pdf
362KuulmaKarmen01:51:09pdf
363LuntMargit01:51:13pdf
364KuulmaDiana01:51:24pdf
365AndresenKristel01:51:25pdf
366MalininKatrin01:53:00pdf
367PärtelJana01:53:11pdf
368JärveJaana01:53:11pdf
369VessikMadis01:53:36pdf
370SopovaDiana01:53:44pdf
371AmbosLiina01:53:50pdf
372VessikKristiina01:53:58pdf
373SildRistel01:54:15pdf
374NõurusSiret01:54:23pdf
375SeliDoris01:54:48pdf
376ToosMaris01:54:59pdf
377OdemJaanika01:55:02pdf
378ÜlemaanteLaine01:55:02pdf
379OriehovDagne01:55:03pdf
380LaaneAge01:55:33pdf
381LaaneAlgis01:55:42pdf
382ProovelKarinEesti Energia Spordiklubi01:56:29pdf
383LootmäeMairi01:56:55pdf
384ÜlemaanteTriinu01:57:24pdf
385JakobsonAnelle01:57:42pdf
386TirmasteErika01:58:01pdf
387JärvHele01:58:13pdf
388EelmaSirle01:58:16pdf
389TagoToomas01:58:38pdf
390JürimäeElna01:59:00pdf
391TirmasteAnnikaSpordiseltsSelver01:59:31pdf
392PetersonHeike02:00:02pdf
393KrüütsMerle02:00:16pdf
394LaasKristi02:00:23pdf
395KaldmaRuthPärnu Õppenõustamiskeskus02:00:38pdf
396TalisooRita02:01:38pdf
397SaulitsTatjana02:01:56pdf
398ParveAvely02:02:00pdf
399JärveltMariann02:04:02pdf
400JammerEmmalin02:04:52pdf
401OrmanRednar02:05:31pdf
402OrmanRander02:05:31pdf
403OrmanSiiri02:05:31pdf
404TaarLiisi02:05:58pdf
405KaljumäeEvelyn Hanna02:07:13pdf
406LiivasteViivika02:07:34pdf
407PuuseppAndra02:07:48pdf
408SoosaarKätlin02:08:07pdf
409PalsStella02:09:47pdf
410PopovaKarmen02:09:50pdf
411ViilukasHelen02:10:07pdf
412ViilukasMarilin02:10:07pdf
413RoosimaaEvi02:10:21pdf
414BuhtTiina02:10:21pdf
415SaarLaura02:11:08pdf
416KünnapuuKatrin02:11:33pdf
417TreySilvi02:15:01pdf
418TamsaluKristo02:15:26pdf
419MaisväliMailaIROSPORTSA TÜ KLIINIKUM02:16:29pdf
420KaljusteDave02:17:35pdf
421KaljusteMari02:17:35pdf
422LaarAnnika02:20:00pdf
423LensmentMathiasMagusarõõm OÜ02:20:44pdf
424JuurikJannoMagusarõõm OÜ02:21:27pdf
425AvistuKaieMagusarõõm OÜ02:22:43pdf
426JuurikHelenaMagusarõõm OÜ02:23:01pdf
427TreyKerli02:23:56pdf
428JuurikKätlinMagusarõõm OÜ02:24:02pdf
429AntonKirke02:27:17pdf
430PeegelKristina02:31:43pdf
431KaljusteBirgit02:43:08pdf
432LiivikTiia02:44:48pdf
433KaljusteMargit02:45:52pdf
434VissakJana02:51:33pdf
435LeeJuliaSwedbank SpordiklubiSwedbank02:52:33pdf
436ParfjanovitšMarianne04:36:01pdf
437IklaGerlipdf