Täname, et registreerisid Luitejooksule või -retkele! Spordipäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.


STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE ja registreerimine
15. aprillil kell 11.00-15.00 Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, keskuse 1. korrusel Selveri vastas)
16. aprillil kell 9.00–12.45 Luitejooksu võistluskeskuses Rannametsas.
NB! Soovitame oma numbrile järele tulla juba laupäeval. Nii hoiad pühapäeval oluliselt aega kokku.

Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et teaksid oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist, mis avaldatakse Kahe Silla Klubi kodulehel 14. aprillil hiljemalt kell 10.00.

Rinnanumbri kaotamise, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

ASUKOHT JA VÕISTLUSKESKUS: Sündmus toimub Rannametsa külas Häädemeestel Pärnumaaal. Tutvu võistluskeskuse kaardiga siin. Võistluskeskus on avatud kell 9-15.00.

LASTEJOOKSUD: Toimuvad Luitejooksu võistluskeskuses Rannametsas. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine võistluskeskuse suures telgis kell 10.30-11.15. Stardid alates kell 11.30.

PARKIMINE (tasuta):
* Võistluskeskuse parkla;
* Vasakul tee poolel piki Vana-Riia maanteed Häädemeeste poole.
Palume jälgida parkimist korraldavaid märke ning korraldajate suuniseid. Keelatud on parkimine rahvusvahelisel Via-Baltica maanteel.

LIIKLUSKORRALDUS: Tegevuspaika saabumisel palume tähelepanelikult jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ja ajutisi liiklusmärke. Pärnu poolt tulijatel palume võistluskeskusesse siseneda parempöördega Luite bussipeatuse juurest, kus on suunav viit kirjaga „Luitejooks“. Vana-Riia maantee alguses, võistluskeskuse kõrval kehtib ajutine liikluskorraldus, millega parem sõidusuund on suletud. Võistluskeskust läbib avatud liiklusvoog.

WC, RIIETUMINE, VALVEGA PAKIHOID: Teenused tagatakse võistluskeskuses.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel. Menüü: supp, leib, tee.

PESEMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel Häädemeeste Spordikeskuses (Kooli 10, Häädemeeste) ajavahemikus kell 11.00-15.30.

STARTIDE AJAD:
10.00 Koertekross
11.30 Lastejooksud
13.00 Luitejooks ja -retk

13.05 Koerte luiteretk 

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. Stardigrupid moodustatakse 2022. aastal toimunud Luitejooksu tulemuste alusel, kuid ei tagata sama stardinumbrit. Stardigruppide moodustamisel jälgitakse 300 esimest kohta. Kui 2022. aasta koht oli suurem kui 300, saab osaleja esimese vaba stardinumbri alates grupist 301.
Erandjuhtudel võetakse stardigruppidesse paigutamisel arvesse varasemalt joostud tulemusi. Selleks tuleb võtta ühendust info@2silda.ee hiljemalt 12.04.2023.

Luitejooksu stardigrupid:
I grupp 1-20
II grupp 21-100
III grupp 101-300
IV grupp 301 –
V grupp ajavõtuga retkelised (käimine ja kepikõnd)
VI grupp ajavõtuta retkelised
VII grupp koeraga retkelised

STARDIGRUPPIDESSE SISENEMINE: Stardiväravasse sisenemine toimub ainult selleks ette nähtud kohast. Stardivärvad on märgistatud. Keelatud on üle aedade ronimine või muud katsed ebakorrektselt siseneda.

RADA: Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel, sh esimesed 3 km asfalt-, kruusa- ja pinnaseteedel. Raja teine pool läbib Luitemaa looduskaitseala, kus paiknevad liivaluited ulatuvad merepinnast 33,5 meetrini. Tutvu rajakaardiga siin.

RAJATEENINDUS:  8,3 km distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse spordijooki ja vett.

AJAVÕTT: Ajavõtukiip on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrolli selle olemasolu! Starti lubatakse ainult Luitejooksu stardinumbriga osalejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale, mis peab olema nähtav kogu distantsi vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib rajale minna ainult selle all registreeritud osaleja. Palume numbrit mitte voltida ning ajavõtukiipe mitte eemaldada. Finišis kiibid deaktiveeruvad ning neid ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab ChampionChip Eesti OÜ.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.15. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste ja naiste kolme paremat ning vanuserühmade võitjaid. Loosiauhinnad jooksjatele ja retkelistele.

FINIŠ: Igale lõpetajale vesi ning Farmi maius. Viimase saab kätte toitlustamise telgist.  Finiš suletakse kell 15.00.

MEDAL: Antakse finišis kõikidele lõpetajatele.          

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skanneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel. Tulemused ilmuvad reaalajas kodulehele www.championchip.ee. Lõplikud diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt 21. aprillil kell 17.00 Korraldaja kodulehel. Finišiprotokoll on avalik dokument. Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

SÜNDMUSE JÄRGSELT: Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on  ajavahemikul 19.04-3.05 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse Taluturult

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi korraldajatelt.

STARDI EEL:

  • Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
  • Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
  • Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
  • Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi liigset pingutamist.
  • Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.

TERVISLIK SEISUND:

  • Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks.
  • Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.

TERVISEKONTROLL: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontrolli. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures.