Täname, et oled registreerunud Luitejooksule või retkele! Spordipäeva meeldivaks kulgemiseks soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda allolevate juhistega. Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi.

STARDIMATERJALIDE VÄLJASTAMINE:
Pärnu Keskuse võistluskeskuses (Aida tn 7, I korrusel, Delice kaupluse ees)
 20.04 kell 10.00–16.00
Luitejooksu võistluskeskuses Rannametsas.
21.04 kell 09.00 –12.45

NB! Stardimaterjalide väljastamine toimub rinnanumbri numbri alusel, st stardimaterjalid on reastatud numbrite järjestuses, mitte nime järgi. Seetõttu on oluline, et tead oma numbrit. Numbri saad stardiprotokollist. Stardinumbritega protokollid avaldatakse Kahe Silla Klubi kodulehel 18. aprillil hiljemalt kell 14.00.
Rinnanumbri kaotuse, rikkumise või maha unustamise korral tuleb starti pääsemiseks sekretariaadist soetada uus number maksumusega 5 eurot.

VÕISTLUSKESKUS : Tutvu võistluskeskuse kaardiga.

LASTEJOOKSUD:  Toimuvad Luitejooksu võistluskeskuses Rannametsas. Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine kell 10.30-11.15. Stardid alates kell 11.30.

LASTEHOID: Lastejooksude stardi- ja finišiala vahetus läheduses on kell 12.30-15.00 avatud järelvalvega laste mängu- ja hoiuala nendele lastele, kelle vanemad jooksma või käima lähevad. Lastehoidu võetakse lapsed alates 2. eluaastast.

TASUTA TRANSPORT:  Korraldaja tagab tasuta bussiühenduse Pärnust Rannametsa võistluskeskusesse  ja tagasi. Kohti saab broneerida kuni 17. aprillini (kell 23.59) kodulehel vastaval vormil. Hilisemaid soove arvestatakse ainult vabade kohtade olemasolul. Bussi sisenedes kontrollitakse broneeringut.

Busside sõidugraafik on alljärgnev:
Pärnu –> Rannametsa
Kell 11.00  hotell „Pärnu“ eest
Vahepeatus Raeküla bussijaamas kell 11.10.

Rannametsa –> Pärnu
Kell 15.15

NB! Palume isiklikke asju bussidesse mitte jätta. Korraldaja ega vedaja nende eest vastutust ei võta. Isiklikud asjad saab jätta võistluskeskuse valvega pakihoidu.

PARKIMINE (tasuta):
* Võistluskeskuse parkla;
* Vasakul tee poolel piki Vana-Riia maanteed Häädemeeste poole.
Palume jälgida parkimist korraldavaid märke ning korraldajate suuniseid. Keelatud on parkimine rahvusvahelisel Via-Baltica maanteel.

LIIKLUSKORRALDUS: Sündmuspaika saabumisel palume tähelepanelikult jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ning korraldavaid liiklusmärke. Via-Baltica mahapöördetsoonis Vana-Riia maanteele kehtivad ajutised kiirusepiirangud ning parkimiskeeld. Vana-Riia maantee alguses, võistluskeskuse kõrval, kehtib ajutine liikluskorraldus, millega parem sõidusuund on suletud. Võistluskeskus on liiklusele avatud.

WC, RIIETUMINE, VALVEGA PAKIHOID: Teenused tagatakse võistluskeskuses.

TOITLUSTAMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel. Menüü: Felixi värskekapsa supp sealihaga, leib.

PESEMINE: Teenus tagatakse rinnanumbri ettenäitamisel Häädemeeste Spordikeskuses (Kooli 10, Häädemeeste) ajavahemikus kell 10.30-16.00.

STARTIDE AJAD:
10.00 Koertekross
11.30 Lastejooksud
13.00 Luitejooks ja -retk
13.05 Koerte luireretk 

STARDIGRUPID: Iga osaleja on rinnanumbri alusel kohustatud startima talle ette nähtud stardigrupist, vastasel juhul osaleja diskvalifitseeritakse. Stardigruppide moodustamine: I grupp 1-20; II grupp 21-100; III grupp 101-300; IV grupp 300-…;
V grupp ajavõtuga retkelised (käijad ja kepikõndijad); VI grupp ajavõtuta retkelised; VII grupp koeraga retkelised.

STARDIGRUPPIDESSE SISENEMINE: Stardiväravasse sisenemine toimub ainult selleks ette nähtud kohast. Vaata juhist. Stardivärvad on märgistatud. Keelatud on üle aedade ronimine või muud katsed ebakorrektselt siseneda.

RADA: Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel, sh esimesed 3 km asfalt-, kruusa- ja pinnaseteedel. Raja teine pool läbib Luitemaa looduskaitseala, kus paiknevad liivaluited ulatuvad merepinnast 33,5 meetrini. Tutvu rajakaardiga siin.

RAJATEENINDUS: Esmaabi rajal ja võistluskeskuses tagavad Mai Apteegi koordineerimisel Pärnu Kiirabi ning vabatahtlikud esmaabitöötajad. Distantsil asub üks teeninduspunkt, kus pakutakse spordijooki ja vett.

AJAVÕTT: Ajavõtukiip on kinnitatud rinnanumbri siseküljele. Enne starti kontrollige selle olemasolu! Starti lubatakse ainult Luitejooksu stardinumbriga võistlejad. Stardinumber tuleb kinnitada rinnale ja see peab olema nähtav kogu võistluse vältel. Stardinumber on personaalne. Konkreetse stardinumbriga tohib võistelda ainult selle all registreeritud osaleja. Palume seda mitte voltida ning ajavõtukiipi mitte eemaldada. Finišis kiip deaktiveerub ning seda ei ole vaja Korraldajale tagastada. Ajavõttu korraldab  ChampionChip Eesti OÜ.

AUTASUSTAMINE: Algus kell 14.15. Autasustatakse jooksu üldjärjestuse meeste kuute ja naiste kuute paremat ning vanuserühmade esikolmikuid. Loosiauhinnad jooksjatele ja retkelistele.

FINIŠ: Suletakse kell 15.00.

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID: Tulemusi saab kontrollida võistluskeskuses asuva skänneri abil ning avaldatakse mitteametlike tulemustena Kahe Silla Klubi kodulehel hiljemalt 21.04  kell 19.00. Tulemused ilmuvad reaalajas kodulehele  www.championchip.ee.  Lõplikud, koos diplomiga, tulemused avaldatakse hiljemalt 26.04 kell 17.00 Korraldaja kodulehel. Finšiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

SÜNDMUSE JÄRGSELT:  Soovi korral toimetatakse välja võtmata auhinnad võistluse järgselt kätte saaja kulul. Auhindu on 23.04.-5.05 isikut tõendava dokumendi alusel võimalik välja võtta ka Pärnu Keskuse infopunktist.

INFO: Spordisündmuse eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile info@2silda.ee. Kui Sul tekib küsimusi sündmuse päeval, saad abi võistluskeskuses paiknevast infotelgist.

OSAVÕTJA VASTUTUS: Osavõtja vastutab rajale minnes oma tervisliku seisundi eest ise ning kinnitab, et on füüsiliselt piisavalt võimekas valitud distantsi läbimiseks. Terviserikke korral katkestab osaleja võistlemise ja pöördub seejärel raja teeninduspunkti, korraldajate või meditsiinitöötajate poole või helistab hädaabinumbril 112.

STARDI EEL:

  • Puhka enne spordisündmust piisavalt ning ära tule starti väsinuna.
  • Stardi eel tarbi piisavalt vedelikku ning vali sobiv dieet.
  • Jälgi, milline on ilmateade ja riietu vastavalt.
  • Vali liikumiseks jõukohane tempo ning väldi ülepingutust.
  • Raja teeninduspunktis tarbi piisavalt vedelikku.

Tervisekontroll: Terviseturvalisuse ja teadlikult sportimise huvides soovitame eelnevalt läbida tervisekontrolli. Terviseteste on võimalik teha oma pere- või spordiarsti juures.