Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu eelpäeval, 1. septembril, toimuv Sporditurg on suunatud spordihuvilistele, kes soovivad ajakohast treeninginfot. Turul tutvustavad erinevaid treenimisvõimalusi Pärnumaa spordi- ja huvialakoolid ning spordiklubid. Ettevõtjatel on aga  suurepärane võimalus oma kaupa ja/või teenuseid esitleda.

Kohale on lubanud tulla Frida mütsid, E-tekstiil,  JJ-Street Tantsukool, WAF Dance, Karateklubi Corpore, Pärnu Kesklinna Tennisekool, MyFitness, Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus, Estonia ja ACTIVESPA, MMAces, Raba 5, Kalevi sõudeklubi, Maanteeamet, Selveri tibula jt.

Samal päeval toimuvad ka ligi tuhande lapse osavõtul Drako lastejooksud, Kahe Silla ratastoolisõit ja Kahe Silla noortejooks. Sporditurgu toetab Kohaliku Omaalgatuse programm.

Ka pühapäeval on ekspoala avatud, siis on kohal Frida mütsid, E-tekstiil, Auhinnapood OÜ, Kabli Pagar, A2K Sport, Eesti Õdede Liit, Krõbevahvel, ROOTS kohvibaar, MyFitness, Estonia ja ACTIVESPA, Linnajooksud, Tartu maraton, Ajakiri Jooksja, Borealis teibid jt. 

Soovid turul osaleda?
Võta meiega ühendust:

Kaidy Õismets
kaidy@2silda.ee
+372 5623 4898

Sporditurg

Sporditurg

Sporditurg