2. septembril Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu raames toimuvad Draakoni lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud stardivad kell 12.00 Endla teatri ees Vaasa pargis ning rajale on oodatud kõik kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5. aastased lapsed jooksevad ligi 240 meetri pikkuse distantsi ning 6-11. aastased u 480 meetrise ringi ümber Vaasa pargi. Rada asub asfaltkattega teel.

Noortel on ainulaadne võimalus kogeda tõelist suurvõistluse atmosfääri, kuna lasteraja stardi- ja finišisirge kattub järgmisel päeval toimuva Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga. Lisaks ootab kõiki lõpetades uhke diplom, magus suutäis ning värskendav jook. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8-9. aastaste vanusegrupis ning auhinnad paneb välja välja Hüppa ja Laserpark. Kogu päeva rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon.

Lastejooksude päeval toimub Vaasa pargis muudki põnevat, mistõttu tasub juba etteruttavalt terve päev toredaks perepäevaks planeerida. Kell 11-16 toimuval sporditurul tutvustavad oma tegemisi paljud Pärnumaa spordiklubid ja -koolid, oodates uusi huvilisi sobivaid ning meelepäraseid spordialasid ja -tegevusi valima. Kell 15.30 stardib Kahe Silla noortejooks, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Kell 15.30 lähevad samale rajale ka ratastoolisõitjad. Terve päeva jooksul toimuvad laval mitmed meeleolukad etteasted. Päeva lõpetab kell 16.30 algav Kahe Silla jooksu ühistreering Roman Fostiga.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis kuni 29. augustini. Juhime tähelepanu, et stardikohtade arv on piiratud, starti lubatakse kuni 1200 osalejat.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku, Laserpark, Hüppa ja Pärnu Liikluslinnak.

Tutvu Kahe Silla jooksu nädalavahetuse programmi ja lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sigbrit Sild
e-post: sigbrit@2silda.ee
telefon: +372 53 409 533