Foto Viktor Tund

31. augustil Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu raames toimuvad lastejooksud ootavad starti ka kõiki väikeseid spordisõpru. Sarnaselt möödunud aastale toimub kogu programm õhtupoolikul.

Lastejooksud stardivad kell 17.30. Jooksurajale on oodatud kõik kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni  5aastased lapsed jooksevad ligi 240 meetri pikkuse distantsi ning 6-11aastased u 480 meetrise ringi ümber Vaasa pargi. Rada asub asfaltkattega teel.

Finišis ootab kõiki mõnus Arimexi 1Go puuviljade ja pähklite segu, Premia jäätis ning värskendav jook Sakult. Esmakordselt saavad tänavu  kõik osalejad elektroonilise diplomi, mille saab alla laadida  Kahe Silla klubi veebilehelt. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning auhinnad panevad välja Arimex, Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus

Lastejooksude päeval toimub Vaasa pargis muudki põnevat, mistõttu tasub juba etteruttavalt kogu õhtupoolik  planeerida. Kell 16.30-21.30 toimuval sporditurul tutvustavad oma tegemisi paljud Pärnumaa spordiklubid ja -koolid, oodates uusi huvilisi sobivaid ning meelepäraseid spordialasid ja -tegevusi valima. Kell 21.00 stardib Kahe Silla noortejooks, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-29 aastased noored. Hilisõhtused liikujad ergutab kell 20 algava tasuta kontserdiga rajale Daniel Levi.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis  kuni 27. augustini. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta võistluskeskuses Endla teatris sees alates kell 16.30 kuni 20 minutit enne vastava vanuserühma starti.  Juhime tähelepanu, et startijate arv on piiratud 1500 kohaga, mistõttu garanteerib stardikoha eelregistreerimine.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad kaasa lööma nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas peatoetaja Arimex, Saku, Premia, Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus. 

Tutvu Kahe Silla jooksu nädalavahetuse programmi ja lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sandra Kaldasaun
Lastejooksude projektijuht
e-post: sandra@2silda.ee
telefon: +372 5663 5444