16. aprillil Luitejooksu raames toimuvad Draakoni lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Draakoni lastejooksud stardivad Rannametsas kell 11.30 ning sinna on oodatud kõik  kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. Noortel tuleb läbida u 400 meetrine tähistatud ja turvatud  metsalune rada. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning joostes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Finišis ootab kõiki uhke diplom, magus suutäis ning värskendav jook. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8-9. aastaste vanusegrupist. Kogu päeva rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon ning ilusa ilma korral on avatud 

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse  infopunktis  kuni kuni 12.04 kell 20.00. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta lastejooksude võistluspaigas kell 10.00-11.15. Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA.

Pärast lastejooksusid on kell 12.15-14.00 avatud laste mängu- ja hoiuala. Lastehoid on mõeldud alates 2. aastastele lastele, kelle vanemad plaanivad ise jooksule või retkele minna.

Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku,  Laserpark  ja Pärnu Liikluslinnak.

Tutvu Luitejooksu päevaprogrammi ning lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sigbrit Sild
e-post: Sigbrit@2silda.ee
telefon: +372 53 409 533