Foto Viktor Tund

22. juunil Pärnumaa Võidupüha maratoni raames toimuvad tasuta lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid  spordisõpru.

Lastejooksud stardivad Pärnus Iseseisvuse väljakul kell 14.30 ning sinna on oodatud kõik kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5aastased lapsed jooksevad umbes 150 meetri pikkuse ning 6-11aastaseed  350 meetrise ringi. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning joostes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Finišis ootab kõiki uhke diplom, mõnus Arimexi 1Go puuviljade ja pähklite segu, Premia jäätis ning värskendav jook Sakult. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning auhinnad panevad välja Arimex, Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus. 

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis kuni 19. juunini. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta lastejooksude stardipaigas kell 13.30-14.15. Juhime tähelepanu, et startijate arv on piiratud 500 kohaga, mistõttu garanteerib stardikoha eelregistreerimine.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas peatoetaja Arimex, Saku, Premia, Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus

Tutvu Võidupüha maratoni päevaprogrammi ning lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sandra Kaldasaun
Lastejooksude projektijuht
e-post: sandra@2silda.ee
telefon: +372 5663 5444