21. aprillil Luitejooksu raames toimuvad lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud-luitejooks

Foto Viktor Tund

Lastejooksud stardivad Rannametsas kell 11.30 ning  sinna oodatud on kõik  kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5aastased lapsed jooksevad ligi 200 meetrise metsalause distantsi ning 6-11aastased u 400 meetrise ringi. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning joostes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Finišis ootab kõiki uhke diplom, magus suutäis ning värskendav jook. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning auhinnad panevad välja Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse  infopunktis  kuni 17. aprillini. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta lastejooksude võistluspaigas kell 10.00-11.15. Võistluskeskuse kaardiga saad tutvuda siin. Juhime tähelepanu, et stardikohtade arv on piiratud, starti lubatakse kuni 500 osalejat.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas,  Saku ,Valgeranna seikluspark, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus

Pärast lastejooksusid on kell 12.30-15.00 avatud laste mängu- ja hoiuala. Lastehoid on mõeldud alates 2aastastele lastele, kelle vanemad plaanivad ise jooksule või retkele minna.

Tutvu Luitejooksu päevaprogrammi ning lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sandra Kaldasaun
Lastejooksude projektijuht
e-post: sandra@2silda.ee
telefon: +372 5663 5444

lastejooksud-luitejooks