Pärnu Kahe Silla klubi ning suvepealinnas hotelli-, spaa-, konverentsi- ja toitlustusteenuseid pakkuv Estonia Spa Hotels ühendasid jõud, et hakata Pärnut kui vaheldusrikast aktiivse puhkuse veetmise sihtkohta spordisõpradele lähemalt tutvustama. ESTONIA Resort Hotel & Spa restoran NOOT aga hoolitseb edaspidi korraldustiimi kehakinnituse eest.

Kahe Silla klubi_Estonia Spa

Sporditurismist on viimasel ajal saanud üha populaarsem turismimajanduse haru, mis nagu nimigi ütleb, kombineerib sportliku eluviisi ning huvi reisimise ja puhkamise vastu. Nii külastavad spordisõbrad üha rohkem neid spordiüritusi, kus osalemise kõrval on võimalik nautida muidki meeldivaid elamusi. Olgu siis selleks mugav majutusteenus, kvaliteetne toit, meelelahutusprogramm, spaa, saun või muud hüved. Pärnu ühed tuntuimad spaa- ja majutusettevõtted, Estonia Spa hotellid, pakuvad spordisõpradele kõigeks selleks suurepäraseid võimalusi.

Nii alustasidki Kahe Silla klubi ja Estonia Spa mitmeaastast koostööd, mis toob alates tänavusest hooajast spordiüritustel osalejateni spaa-, toitlustus- ja majutusteenuste eripakkumised ning kutsub spordisõpru pikemalt Pärnus peatuma ja linna nautima.

„Spordiüritusel osalemine pole pelgalt stardi- ja finišijoone ületamine ning kätkeb endas palju enamat. Üha rohkem hindavad osalejad kõike seda, mis üritusega kaasneb. Mul on väga hea meel tõdeda, et sõlmisime koostöö partneriga, kes on valmis pakkuma kõike seda, mis jääb rajal pingutamisest väljapoole“, hindas ürituste peakorraldaja Vahur Mäe ning lisas, et näiteks Maraton Eesti Vabariik 100 osalejatest rohkem kui 2/3 tuleb kaugemalt kui Pärnumaa ja soovib  tõenäoliselt tarbida erinevaid lisateenuseid.

„Ka veidi enam kui pooled Kahe Silla jooksu külastajatest tulevad kaugemalt ning ootavad, et sihtkohas oleksid kättesaadavad meeldivad heaoluteenused. Samas avastavad kodulinnas aktiivse puhkuse veetmise võlusid üha enam pärnakaid. Näiteks sobib aga hooaja lõppu tähistav Pärnu Rannajooks suurepäraselt sügisese linna ilu ja vaikuse nautimiseks ning Estonia Spa pakub selleks väga häid spaapuhkuse veetmise võimalusi“, arvab korraldustiimi juht ning julgustab varakult juba ka sügisesi puhkuseplaane tegema.

Lisaks hakkab ESTONIA Resort Hotel & Spas tegutsev restoran NOOT toitlustama Kahe Silla klubi korraldusmeeskonda. „Spordiürituste organiseerimine on ajamahukas ettevõtmine, mis saab teoks eelkõige tänu paljude vabatahtlike pingutustele. Abilised vajavad tähelepanu ja hoolt, mistõttu on meeldiv tõdeda, et tiimi toitlustamise võtab nüüdsest enda peale Pärnu üks uuemaid restorane, NOOT“, märkis Mäe.

„Estonia Spa hotellid on oma visiooniks seadnud inimeste töövõime ja vitaalsuse säilitamise läbi kogu nende elu. Selle idee ümber oleme me disaininud kõik oma pakutavad tooted ja teenused ning koostöö Pärnu Kahe Silla Klubiga haakub meie üldise kontseptsiooniga väga hästi“, märkis Estonia Spa Hotels juhataja Andrus Aljas. „Me loodame, et koos pakutav lisaväärtus mitmekesiste eripakkumiste näol toob Kahe Silla Klubi üritustele veelgi rohkem jooksuharrastajaid ja spordisõpru laiemalt“, lisas Aljas.

Pärnu Kahe Silla Klubi korraldab Lääne-Eesti suurimaid spordisündmusi, pakkudes seeläbi tegevust erinevatele ea- ja sihtgruppidele. Lisaks Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule kuuluvad programmi ka Luitejooks, Maraton Eesti Vabariik 100 ja Pärnu Rannajooks. 2018. aastal oodatakse üritustest osa saama ligi 8000 erinevas eas spordisõpra.

ESTONIA Resort Hotel & Spa**** on juulis 2015 avatud uue kontseptsiooniga spaa- ja konverentsihotell Pärnus. Hotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ja restoran NOOT. Hotelli spaa- ja konverentsimaja esimesel korrusel asub rahvusvaheline konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. Teisel ja kolmandal korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus SPA & SAUN, kus saab teadlikult tegeleda oma keha ja meele tasakaalustamisega. Hotelli interjöör ja teenuste kontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.

ESTONIA Medical Spa & Hotel on traditsiooniline ravispaa ja hotell Pärnus, mis on spetsialiseerunud luu- ja liigeshaiguste ennetus- ja taastusravile. Ravispaa märksõnadeks on aastakümnete pikkune traditsioon ja professionaalsus. Külalistele on valikus enam kui 60 erinevat raviprotseduuri, lisaks vee- ja saunakeskus Estonia Spa TERMID ning iluhoolitsuste kabinetid.

Estonia Spa