2.-3. septembril Pärnu kesklinnas toimuv Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks muudab märkimisväärselt piirkonnas liikluskorraldust.

Oluline on teada, et:

  • muudetud liikluskord kehtib ajavahemikus 1.09 kell 18.30 kuni 3.09 kell 17.00;
  • Kesklinna sild suletakse 3. septembril stardi hetkeks kell 11.55-12.20;
  • kohalike elanike ligipääs kinnistutele on ajutiselt raskendatud ning bussipeatuste asukohti muudetud.

Seoses võistluskeskuse ehitamise, sh stardi- ja finišiala korraldamisega ning laupäeval ja pühapäeval toimuva spordisündmusega on suletud Vee ja Akadeemia tänavad. Nende tänavate sulgemise tõttu käib kogu liiklus läbi Ringi ja Laia tänava. Mõlema suuna ajutised bussipeatused on paigaldatud Laia tänava kesklinna silla poolsesse otsa. Liinide nr 5, 11 ja 18 busside ümberpööramine toimub Pärnu Keskuse parklas Apollo kino kõrval.

3. septembril on raskendatud kohalike elanike ligipääs Vallikääru kesklinna poolsesse serva (Õhtu, Rüütli, Kalda tn). Kohalikud pääsevad piirkonda Rüütli tänava ja Akadeemia ristmikult, kuid liiklemine sõiduautodega Õhtu ja Kalda tänaval pühapäeval ajavahemikus kell 11.00-15.00 ei ole võimalik. Soovitame pühapäeval sõiduautodega liikuma pääsemiseks kasutada parkimisvõimalusi, mis jäävad elamukvartalist väljapoole või asuvad Õhtu põigu, Vana-Tallinna ning Rüütli tänava ääres.

Spordisündmuse korraldaja MTÜ Pärnu Kahe Silla Klubi palub liikluskorraldusvahendite jälgimist ning mõistvat suhtumist.

Vabandame ebamugavuste tekitamise pärast!

Korraldusmeeskond
E-post: andres@2silda.ee
Telefon: +372 5201297