Hea spordisõber!

Täname, et registreerisid Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule (10 ja/või 5 km) ja/või Kahe Silla noortejooksule (3 km). Et Sinu e-jooks kujuneks nauditavaks, juhime tähelepanu järgnevale:

AEG: Sinu jooks peab olema toimunud ajavahemikus 1.09.2020 kell 00.00 kuni 14.09.2020 kell 23.59.

REGISTREERINUTE NIMEKIRI: Oma registreeringut saad eelnevalt kontrollida registreerinute nimekirjast.

ASUKOHT: Osaleda võib kõikjal ning endale sobivas kohas üle maailma.

RAJA LÄBIMINE: Rada võib läbida joostes (sealhulgas jooksulindil) või (kepi)kõndides. Kui soovid läbida originaalrada, tutvu rajakaartidega siin. 6. septembril ajavahemikus kell 12-15 märgistatakse sümboolne rada (alguspunktiga Pärnu jõe vasakkaldal vana silla juures).

ELEKTROONILINE RINNANUMBER: Rinnanumbri saad alla laadida ning välja printida siin.

TULEMUSE EDASTAMINE: Tulemus tuleb üles laadida stardiprotokollis osaleja nime kõrval asuvale ikoonile vajutades  hiljemalt 19. septembriks.
Seda on võimalik teha kahel moel:
 * Automaatne: Laetakse üles enamlevinud spordikellade ja -rakenduste (näiteks Garmin, Polar, Suunto, Endomondo, Strava, Fitbit jt) poolt eksporditavad andmefailid, mis on fit, gpx, tcx või pwx formaadis.
 * Manuaalne: Sisestatakse käsitsi jpg formaadis fail. Vajadusel lisatakse soorituse salvestuse link.
NB! Tutvu TULEMUSTE LAADIMISE JUHENDIGA siin.

Osaleja võib ürituse toimumise aja jooksul laadida tulemust mitu korda (põhjuseks võib näiteks olla parem tulemus). Uue tulemuse laadimisel kirjutatakse varem sisestatud tulemus automaatselt üle.

OSALEJA BOONUSED:

  • Medal – postitatakse Korraldaja kulul tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile.
    Medalite postitamist alustatakse 10. septembrist, kuid mitte varem kui 5 päeva peale tulemuse sisestamist. Alates 1.09.2020 on võimalik medal kätte saada ka Pärnu Keskuse infopunktist (kell 10-18). Kättesaamise viisi eelistuse saab sisestada tulemuse kinnitamise ankeedis.
  • Crafti spordisärk 10 km ja 5 km lõpetajatele, kes märkisid registreerimisel särgiga paketi. Särgi suuruse ja värvi saab lisada tulemuse sisestamisel. Särk postitatakse koos medaliga Korraldaja kulul hiljemalt oktoobri lõpuks tulemuste sisestamise ankeedil märgitud Eesti postiaadressile või Eestis asuvasse pakiautomaati. Võimalus on särk kätte saada ka Pärnu Keskuse Korraldaja informeerib personaalselt, kui särgid on keskusesse kohale toimetatud. NB! Palun ära mine särgile enne vastava teavituse saamist järele.
  • Osaleja aja ja nimega elektrooniline diplom – lisatakse lõpuprotokolli iga osaleja nime juurde.

LOOSIAUHINNAD: Kõikide osalejate vahel loositakse välja hulgaliselt partnerite loosiauhindu.

 OSALEDES TOETAD PÄRNU VEESPORTLASI: Stardimaksudest kogunenud annetustest soetatakse suvepealinna veesportlastele – sõudjatele ja aerutajatele – varustust, mis aitavad nende treeningute ja võistluste turvalisust tõsta. Koostöös Pärnu sõudeklubidega hangitakse rajatähiseid ja muid ohutustarvikuid. Loe lähemalt siin.

ÜLESKUTSE!
Kutsume virtuaaljooksjaid oma põnevaid kogemusi kõigiga jagama. Selleks jäädvusta enda või sõpruskonna meeleolukaimad hetked ning lisa fotojäädvustustele Facebookis @kahesillaklubi ja Intsagramis #kahesillajooks, #noortejooks ja/või  #kahesillaklubi.

Lisaks saad ka tulemuse sisestamise vormile lisada jooksust või kõnnist tehtud pilte, mida kasutame oma sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel turunduslikel eesmärkidel.