Endla Kostüümidraama

Juba traditsiooniks saanud Endla Kostüümidraama ootab ka sellel aastal 3. septembril kõiki kostümeeritult Kahe Silla jooksu rada läbima. Sellel aastal peaks kostüüm olema inspireeritud Endla teatri lastelavastusest ning starti on oodatud nii ise tehtud kostüümidega jooksjad kui ka need, kes kostüümi Endla kostüümilaenutusest leidnud. Lisaks tuuakse koostöös Kirsi Altjõega kõigi spordipeol osalejateni moedemonstratsioon, mille märksõnadeks on sport, looma- ja imemuinasjutud.

Endla Kostüümidraama läheb lahti pühapäeval kell 11 pealaval. Kõigepealt toimub laste moedemonstratsioon ning seejärel saavad oma kostüüme näidata jooksjad ja käijad.

„Kuna kostüümide teemaks on sellel aastal Endla lastelavastused, siis kutsusime Kirsi kampa, et tema ja laste abiga näidata, mis Endla salakappides peidus on,“ ütleb Endla teatri kommunikatsioonijuht Hedi-Liis Toome. „Aga täiskasvanud, kes kostüümideks inspiratsiooni otsivad, peaksid uurima meie kodulehte, kus lavastuste arhiivist leiab nii mõnegi lastelavastuse, mille järgi endale kostüüm valmistada“, julgustab Toome kõiki kostüümis rajale minema.

Peaauhinnaks parimale kostüümile on pääs kõigile meie uue hooaja esietendustele, kõik kostüümis raja läbinud saavad aga kingituseks Endla teatri kinkekaardi. Start Kahe Silla jooksule antakse kell 12. Endla kostüümilaenutus on 2.-3. septembril erakorraliselt avatud, 2. septembril kell 12-15 ja 3. septembril kell 10-15.

Tutvu kostüümidraama juhendiga Kahe Silla Klubi kodulehel ning vaata ka teatri lehele, kus saad muuhulgas vihjeid ka kostüümivaliku tegemiseks.

Rohkem infot
Hedi-Liis Toome
hediliis@endla.ee
5660 6141

 

Endla Kostüümidraama