Jooksusõbrad teavad, et eriti tihe on spordikalender suve lõpul – sügise alguses. Eestimaal toimub siis sadu spordiüritusi, millest üks on väljakutsuvam kui teine ning tõeliselt raske on neist lemmikuid valida. Pane aga nüüd palun tähele! 2.-3. septembril toimub suvepealinnas 17nes Jüri Kahe Silla jooks. Kavas on laste- ja noortejooksud, ratastoolisõit, 10 km jooks ja käijatele-kepikõndijatele mõeldud retk. Ja registreerimine veel kestab.

Siinkohal toome Sinuni üheksa kaalukat põhjust, miks tasub just Pärnusse tulla.

 1. Eesti veeäärseim rada
  Emotsioon annab sporditegemisele hoogu ning kaunis keskkond innustab. Kahe Silla jooks toetab neid põhimõtteid täiel määral. Tule ja liigu Eesti veeäärseimal rajal!
   
 2. Tegevused kogu perele
  Kahe Silla jooks on terve pere spordipäev, kus lisaks 10 km jooksule ja käimisretkele toimub palju muudki. Nii näiteks on laupäev laste ja noorte päralt. Kavas on Draakoni lastejooksud ning 10-21 aastaseid noored on oodatud 3 km Noortejooksu starti. Samaaegselt toimub sporditurg, kus tutvustatakse parimad trenni- ja kaubapakkumised.
   
 3. Vägev ja kaalukas medal
  Uhke ja eriline medal on väärt tunnustus Sinu pingutusele. Kui oled jooksu- või käimistiiru läbinud, riputame Sulle preemiaks kaela unikaalse Kahe Silla jooksu medali. Soovi korral saad finišipaigas medalile äsjase saavutuse graveerida.
   
 4. Aktiivne puhkus Pärnus
  Pärnu on linn, kus juba igav ei hakka, sest erinevaid tegevusi jagub kogu perele. Tule ja võta hoog üles Kahe Silla jooksul ning seejärel taas maha, et kogeda Pärnut kui perepuhkuse sihtkohta. Naudi kinoelamusi, veeda õhtupoolik spaas või külasta mõnd hubast kohvikut. Või siis sea sammud randa, sest vesi on veel supluseks piisavalt soe. Suurepärane võimalus pikendada suve.
   
 5. Oled suurepärases liikumisvormis
  Suvine liikumishooaeg kogub tuure. Oled nüüdseks piisavalt harjutanud, et liikumisest mõnu tunda ning rada enesekindlalt läbida. Kaalusid kaua, kas osaleda või mitte. Ent kunagi on esimene kord ja see aeg on nüüd kätte jõudmas. Vali endale jõukohane tempo ja raja läbimise viis.
   
 6. Kohtad vanu sõpru ning lood uusi tutvusi
  Rajal kohtad palju tuttavaid, kellega Sa juba mõnda aega trehvanud pole. Või kui oled tõsine spordisõber, tule ja naudi head ning kiiret rada ja võrdle end konkurentidega. Kindlasti kohtud ka Roman Fosti ja Tiidrek Nurmega. Elu on näidanud, et liikumisüritused on suurepäraseks võimaluseks uute tutvuste loomiseks.
   
 7. Tõeline publik, kes Sind innustab
  Pärnu publik on toetav. Raudselt kaasaelavaim fännikoor innustab ning võtab Sind rajal ja finišeerudes võitjana vastu.
   
 8. Kontrolli vormi sügiseste linnajooksude eel
  Kui plaanid osaleda sügisestel linnamaratonidel, on Pärnus hea võimalus hetkevormi ja enesetunnet kontrollida.
   
 9. Tuntud korraldus ja korraldaja
  Pärnu Kahe Silla Klubi on korraldanud aastate jooksul hulgaliselt jooksusündmusi ning teab hästi, mida osaleja ootab ja vajab. Lisaks Kahe Silla jooksule kuuluvad kalendrisse Luitejooks, Pärnumaa Võidupüha maraton ning hooaega lõpetav Pärnu Rannajooks. Meie korraldustiim on teinud hoogsaid ettevalmistusi, et Sinu liikumisrõõm saaks garanteeritud.

Kui leidsid vähemalt paar põhjust, et Kahe Silla jooksu külastada, siis oled õigel teel – eelregistreerimine kestab kodulehel 29. augusti südaööni ning Pärnu Keskuse infopunktis kuni kella 20.00ni. Kui aga jääd kauemaks mõtlema, saad võimaluse end kirja panna ka stardi eel koha peal, ent seda siis juba kõrgema osalustasu eest.