21. oktoobril Pärnu Rannajooksu raames toimuvad Drako lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud Pärnu Rannajooks

Foto Viktor Tund

Lastejooksud stardivad kell 11.00 Pärnu Rannastaadionil ning rajale on oodatud kõik kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5aastased lapsed jooksevad ligi 250 meetri pikkuse distantsi ning 6–11aastased 400 meetrise staadioniringi. Rada asub staadioni tartaankattel.

Finišis ootab kõiki uhke diplom, magus suutäis ja värskendav jook.  Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning ning neid premeerivad Kalev ja Hüppa. Kogu päeva rõõmustab lapsi ka vahva Kalevi Drako.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis  kuni 17. oktoobrini.  Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta Rannastaadionil kell 10.00-10.45.  Juhime tähelepanu, et startijate arv on piiratud 550 kohaga, mistõttu garanteerib stardikoha eelregistreerimine.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad kaasa lööma nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevuslik projekt, millele panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku ja Hüppa.

Kell 12.30-15.00 on avatud laste mängu- ja hoiuala. Lastehoid on mõeldud alates 2aastastele lastele, kelle vanemad plaanivad ise jooksule või retkele minna.

Tutvu Rannajooksu programmi ja lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sandra Kaldasaun
Lastejooksude projektijuht
e-post: sandra@2silda.ee
telefon: +372 5663 5444