Uuenenud  programmiga Kahe Silla jooksu eelpäev, 1. september tõi rajale üle tuhande noore spordisõbra.

Kahe Silla jooks - noortejooks

Foto Albert Sillaste

Kolmandat aastat toimunud Kahe Silla noortejooksule anti tänavu start õhtuhämaruses kell 21.00 kolme kilomeetri raja läbis 170 noort.

Noormeeste üldarvestuses saavutas ajaga 9.57,8 esikoha  mullune teine Margus Hanni (KJS Sakala). Teisena ületas finišijoone resultaadiga 10.08,5 Tartu Katoliku Spordiklubi esindaja Taavet Tuisk ning kolmandaks platseerus Walter Herold Veedla  Castor Squashiklubist (10.17,6). Tütarlastest oli kiireim Audru spordiklubi esindaja Viola Hambidge, kes ületas finišijoone ajaga 11.26,1. Teine oli Anu Jooksutrennide liige Elnora Arik (11.40,5) ning kolmas Liis Grete Atonen (12.05,9) Audentese Spordiklubist.

Raja läbis ka youtuber Martti Hallik, kes ajaga 16.57,7 saavutas üldarvestuses 121. koha. Hallik koos Liina Ariandne ja bändiga andsid vahetult enne noortejooksu starti ka meeleoluka kontserti.

Kahe Silla Noortejooksu esialgsed tulemused leiab kodulehelt. Ametlikud ja diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt 7. septembril. Vaata ka meeleolukat pildigaleriid.
Kahe Silla jooks - lastejooksud
Drako lastejooksudel osales kokku 1035 noort. Alates 8-9. aastaste vanusegrupist selgitati välja ka auhinna pälvinud esikolmikud. Poodiumile astusid:

8-9a tüdrukud:
1. Hanka Mühlberg
2. Daša Tsizova
3. Mariete Tammepõld

8-9a poisid:
1. Marten-Chris Paalberg
2. Jesper Roman
3. Mattias Mahlakas

Kahe Silla jooks - lastejooksud
10-11a tüdrukud:
1. Hedi Andre
2. Naomi Toomenurm
3. Carmel Rebane

10-11a poisid:
1. Andreas Puust
2. Robin Pentma
3. Elis Edvards Vegmanis

Lastejooksud on heategevusprojekt, millele panid õla alla paljud toetajad, teiste ses Kalev, Saku, Premia, Hüppa, Pärnu Liikluslinnak, Lottemaa ja kohaliku omaalgatuse programm. Lustlikud pildigaleriid leiad Facebook’ist ja kodulehelt.

Kahe Silla Klubi tänab kõiki osalejaid, lapsevanemaid ning erilised tänud ka kõikidele spordi- ja huvialakoolidele, kauplejatele ning partneritele, kes meiega ühise toreda päeva veetsid. Aitäh Frida spordi- ja vabaaja mütsid, E-tekstiil,  JJ-Street Tantsukool, WAF Dance, Karateklubi Corpore, Pärnu Kesklinna Tennisekool, MyFitness, Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus, Estonia ja ACTIVESPA, MMAces, Maanteeamet ja Selver.

Kohtumiseni järgmise aasta 31. augustil.

Kahe Silla jooks - lastejooksudKahe Silla jooks - lastejooksudKahe Silla jooks - lastejooksud

Lastejooksude autasustamise pildid – foto Elise Saarna