Pärnu Kahe Silla Klubi kutsub Sind meeleolukalt liikuma ning varakult spordiplaane seadma. Kuni veebruari lõpuni on avatud registreerimine Kahe Silla Klubi kolmiküritusele. Taas on kavas kolm elamusterohket etappi.

Distantsid: 8,3 km ja 5,4 km
Toimumiskoht: Rannametsa küla, Häädemeeste vald
8,3 km pikkune Luitejooksu rada pakub kauneid loodusvaateid ja mõõdukat sportlikku väljakutset  igaühele. Valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala, kusjuures seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti kõrgeimad. Kavas on jooks, käimine-kepikõnd, lastejooksud ning Koerte Luitekross ja -retk.
NB! Juhime tähelepanu, et Luitejooksu osalejate piirarv on 750 ja Koerte Luitekrossi starti lubatakse 110 osalejat.

Distantsid: 3 km ja 10 km
Toimumiskoht: Pärnu linn, Endla Teatri esine
Selver Eesti Linnajooksude sarja 4. etapina toimuv sündmus on Pärnumaa spordikalendri üks tunnusüritustest. Tervet nädalavahetust hõlmav sündmus pakub tegevust kogu perele. Laupäeval toimuvad laste- ja noortejooksud, ratastoolisõit ning sporditurg. Pühapäeval antakse start  Kahe Silla jooksule ja retkele. Eesti veeäärseim liikumisrada, mis on tunnustatud rahvusvahelise passiga, kulgeb Pärnu jõe kallastel.

Distantsid: 5 km (rahvarada) ja 10 km
Toimumiskoht: Pärnu linn, Rannastaadion
Kahe Silla Klubi hooaja võtab kokku Pärnu Rannajooks, mille distants kulgeb rannapiirkonnas ning kust ei puudu kaunid loodusvaated ja linnale omased arhitektuurimälestised. Tegevust jagub kogu perele – kavas on jooks, käimine-kepikõnd, rahvarada, ratastoolisõit ja lastejooksud.

 

Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja arvestusse kuuluvad vaid sündmuste põhidistantsid. Registreerudes kõigile kolmele korraga, võidad oluliselt stardimaksudes.
Ajavõtuga jooks ja retk: 28,5 € (eraldiseisvalt registreerudes alates 38 €)

Ajavõtuta retk: 19,5 € (eraldiseisvalt registreerudes alates 26 €)

Sarjale on võimalik ühtselt registreerida koduleheküljel kuni 28.02 kell 23.59 ja Pärnu Keskuse infoletis kuni 28.02 kell 20.00. Kõik sarja läbijad saavad Rannajooksu järgselt kaela osalejamedali. Tutvu ka kolmikürituse juhendiga koduleheküljel.