Suvepealinn Pärnu muutub 2.-3. septembril  Eesti spordipealinnaks, sest just siis on kavas Selver Eesti Linnajooksude sarja 4. etapina Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Tervet nädalavahetust hõlmav spordipidu pakub  tegevust kogu perele.

2. septembril toimub traditsiooniline sporditurg, kus jagatakse infot erinevate sportimisvõimaluste ja -teenuste kohta. Samas antakse stardid ka tasuta lastejooksudele, kuhu on oodatud kuni 11 aastased poisid ja tüdrukud. Teist aastat on kavas Kahe Silla noortejooksud, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Sama raja läbivad ka ratastoolisõitjad. Tänavu toimub ratastoolisõit esimest korda laupäevasel päeval, võimaldades sõitjatel turvalisel ja jõukohasel distantsil end proovile panna. Ratastoolisõit on tasuta.

3. septembril kell 12.00 stardib Kahe Silla jooks ja retk. Taas on kavas Endla Kostüümidraama kostüümijooks, kus kõik lõbujanused on oodatud rada läbima kostümeeritult. Parima kostüümi omanik saab eliitpääsmed kõikidele järgmise hooaja Endla teatri esietendustele. 10 km jooksu ja retke lõpetajaid ootab finišeerudes Kahe Silla jooksu medal. Eesti vee-äärseim liikumisrada  kulgeb Pärnu jõe kallastel. Vaata rajakaarti siin.

Tutvu ajakava, juhendi ja osalustasudega koduleheküljel.

Eelregistreerimine
* kodulehel
kuni 29.08 kell 23.59.
* Pärnu Keskuse infopunktis kuni 29.08 kell 20.00.
Soodsaim registreerimine kestab kuni MAI lõpuni! Grupile alates kümnest liikmest lisandub osalustasude hinnasoodustus 20%. Soodustus kehtib eeldusel, et grupi liikmed end korraga registreerivad.

Korraldaja
Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee
FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi