Suure Kahe Silla jooksu eelpäev, 2. september, tõi olenemata vihmasest ilmast rajale üle tuhande spordisõbra.

Rõõm on tõdeda, et vihmane ilm tõelist jooksuhuvilist ei heidutanud ning päeva keskmes olnud Draakoni lastejooksudel lippas koguni 929 hakkajat jooksjat. Alates 8-9. aastaste vanusegrupist selgitati välja ka auhinna pälvinud esikolmikud. Poodiumile astusid:

8-9 aastased tüdrukudDraakoni lastejooksud
1.
Naomi Toomenurm
2.
Elise Ellik
3.
Kerlin Rüütel

8-9 aastased poisid
1.
Raul Roosson
2.
Tair Usmanov
3.
Gustav Sillat

10-11 aastased tüdrukud
1.
Gloria Teearu
2.
Meril Adeele Alev
3.
Ricca Veevo

10-11 aastased poisid
1.
Georg Sillat
2.
Herman Selge
3.
Erik Roosson

Lastejooksud on heategevusprojekt, millele panid õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku, Hüppa ja Premia.

Teist aastat toimunud Kahe Silla noortejooksu 3 km raja läbis 94 osalejat. Noormeeste üldarvestuses saavutas ajaga 9.31,1 esikoha Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi esindaja Ott-Jaanus Heile. Teisena ületas finišijoone resultaadiga 10.14,1 Margus Hanni Karksi-Nuia Spordikoolist ning kolmandaks platseerus Walter Herold Veedla  Castor Squashiklubist (10.43,7).

Tütarlastest oli kiireim Jooksupartneri esindaja Laura Ernits, kes ületas finišijoone ajaga 12.08,5. Teine oli Anna Maria Raspel (12.16,4) ning kolmas Liis Grete Atonen (12.19,5), kes mõlemad võistlesid Audentese Spordiklubi eest.

Vaata Kahe Silla Noortejooksu esialgseid tulemusi siit. Ametlikud ja diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt 8. septembril kell 17.00 Kahe Silla Klubi kodulehel.

Noortejooksuga kattuval distantsil toimunud ratastoolisõidu lõpetas viis Kahe Silla jooksu sporditurgosalejat. Tugevate käte võistlusklassi arvestuses võidutses Kaspar Vomm (18.28), Robert Vunderi (19.04) ja Arko Vooli (21.26) ees. Nõrkade käte klassis osutus võitjaks Maire Hendrikson (45.44). Elektriratastoolide arvestuses paremusjärjestust küll ei selgitatud, kuid esile saab tuua raja läbinud Ingrid Sõberi osavõtu.

Kahe Silla Klubi tänab kõiki osalejaid, lapsevanemaid ning erilised tänud ka kõikidele spordi- ja huvialakoolidele, kauplejatele ning partneritele, kes ilma trotsides meiega ühise toreda päeva veetsid. Aitäh Pärnu Sõudeklubi, Spa&Sport Spordiklubi, JJ-Street Tantsukool, Pernova Hariduskeskus, Pärnu Karateklubi Corpore, Pärnu Kesklinna Tennisekool, Karateklubi Zen, spordiklubi MyFitness,Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus, MMAces, Frida spordi- ja vabaaja mütsid, Mai Apteek, BungyPump, Craft, Tom Tom, Rademar, Kabli Pagar, Postimees, Oriflame, Korvpalliklubi Pärnu, OÜ Mikats.

Kohtumiseni järgmise aasta 1. septembril.