22. juunil Pärnumaa Võidupüha maratoni raames toimuvad Draakoni lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Draakoni lastejooksud stardivad Pärnus Rüütli platsil kell 14.30 ning sinna oodatud on kõik kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. 2-5. aastased lapsed jooksevad u 150 m pikkuse distantsi ümber Rüütli platsi ning 6-11. aastased samas kaks ringi. Rada asub asfaltkattega teel. Rajakaardiga saad tutvuda siin. Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, soovitame lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda ning joostes järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Finišis ootab kõiki uhke diplom, magus suutäis ning värskendav jook. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8-9. aastaste vanusegrupist ning auhinnad paneb välja Hüppa ja Laserpark. Kogu päeva rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kuni 19. juunini kodulehel kell 23.59ni ja Pärnu Keskuse infopunktis kuni 20.00ni. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta lastejooksude võistluspaigas kell 13.30-14.15. Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA.

Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste ses Kalev, Saku, Hüppa, Laserpark ja Pärnu Liikluslinnak.

Tutvu Pärnumaa Võidupüha maratoni päevaprogrammi ning lastejooksude juhendiga.

Juhime tähelepanu, et Pärnu kesklinnas on seoses bussijaama ehitusega olulised liikluskorralduse muudatused, mistõttu Rüütli platsi vahetus läheduses on parkimine raskendatud. Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin. Seega palume varuda aega, et õigeks ajaks starti jõuda.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sigbrit Sild
e-post: Sigbrit@2silda.ee
telefon: +372 53 409 533