Rademar_Kahe Silla klubiMeil on suur rõõm teatada, et 1992. aastal asutatud Eesti juhtiv spordikaupade jaemüügikett Rademar paneb sel aastal peatoetajana õla alla Pärnu Kahe Silla klubi korraldatavatele liikumisüritustele.

 „Meie eesmärk on panna Eesti inimesed rohkem liikuma,“ rääkis Rademari turundusjuht Diana Räbbin, kelle sõnutsi võimaldab uus koostöö inimeste füüsilisse aktiivsusesse senisest veelgi enam panustada, mida toetab tugevalt firma missioon.

„Jooksmine on üks käepärasemaid ja soodsamaid liikumisviise, mis parandab füüsilist toonust, tugevdab südametööd ning toidab vaimset tervist. Innustame hea meelega koos väikeseid ja suuri nautima jooksust tulenevaid hüvesid,“ lisas Räbbin.

Kahe Silla klubi spordiürituste peakorraldaja ja juhatuse liikme Vahur Mäe sõnutsi on tuntud poeketi partneriks tulek jooksupidude korraldajale muu hulgas sümboolsegi tähendusega.

„Pakume mõlemad teenuseid, mis aitavad eri vanuses inimestel end hästi tunda. Kuna tegemist on spordikaupluste ketiga, on meil väga hea võimalus jooksurahvast õigesse kodupoodi suunata ning vastupidigi – Rademari kliente liikumisüritustest osa võtma utsitada,“ rõõmustas Mäe.

Eesti pereettevõttele kuuluval Rademaril on üle riigi suuremates linnades 16 kauplust, kust leiab parima jooksuvarustuse ja alati tasemel klienditeeninduse. Kauplusekett müüb maailmakuulsaid brände, muu hulgas leiab lettidelt Crafti, Columbia, Nike, Puma, Adidase, Reeboki ja Halti kaubamärke. Pärnu jooksuüritustel aitab Rademar katta parimate auhinnalauda ning riietab korraldusmeeskonna tuntud Halti brändi rõivaste ja jalatsitega.

Mitmed senised partnerid jätkavad, uusi lisandub veelgi

Lisaks peatoetajale on korraldustiimiga ühes paadis paljud teisedki eraettevõtted ja avaliku sektori organisatsioonid. Hea meel on tõdeda, et jätkuvalt toetab spordiüritusi Pärnu esinduslikem kaubanduskeskus, Pärnu Keskus, panustades auhinnalauale ja turundus- ja taustategevustesse.

Spaapartneriks on Eesti suurimaid veekeskusi, Estonia Spa, kes aitab enam kui sajapealisel korraldustiimil lõõgastuda ning hoolitseb selle eest, et üritustel osalejad saaksid soodsaid spaapakkumisi. Estonias tegutsev restoran Noot täidab korraldusmeeskonnal kõhu ning sealsed konverentsiruumid on tiimile nõupidamisteks alati valla. Tuntud tegijana lööb jätkuvalt kaasa Põltsamaa, pakkudes osalejatele ja tiimile head-paremat. Esimest korda tugivad üritusi Vytautas, kes hoolitseb osalejate ja korraldajate joogipoolise eest ning Farmi, kes aitab panustajate kõhtu täita. Kohalikud meediapartnerid on Eesti vanim ajaleht Pärnu Postimees ja Tre Raadio.

Korraldusse panustavad terve hooaja jooksul veel  ka Pärnu linn, Pereauto, Hansaprint, Riegler Grupp, MyFitness, Pärnu Vesi, Paikre, Airok, Lottemaa, Frida, Stuudiopunkt, Cramo, Polaris, Mai apteek, Pärnumaa spordiliit, Roadwolf, Pärnu Sõudeklubi,  Eesti kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Pärnumaa Omavalitsuste Liit.

2022. aastal korraldab Kahe Silla klubi järgmiseid spordisündmuseid

Luitejooks 17.04.2022 | virtuaalne 9.-24.04
Virtuaalne Pärnu Rattasõit 1.-15.05
Pärnu aastajooksud
9 etappi perioodil 3.05.-23.08
Pärnumaa Võidupüha maraton ja Pärnu Suvejooks
22.06 | virtuaalne 11.-26.06
Pärnu Õhtujooks
 3.-4.09.2022 | virtuaalne 20.08-11.09
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks
  3.-4.09.2022 | virtuaalne 20.08-11.09

Pärnu Rannajooks 23.10.2022 | virtuaalne 15.-31.10   Rademar

Kahe Silla klubi peatoetaja Rademar