22. oktoobril Pärnu Rannajooksu raames toimuvad Draakoni lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud stardivad kell 11.30  Pärnu Rannastaadionil ning rajale on oodatud kõik kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5aastased lapsed jooksevad ligi 250 meetri pikkuse distantsi ning 6–11aastased 400 meetrise staadioniringi. Rada asub staadioni kattel.Lastejooksud_rannajooks

Finišis ootab kõiki uhke diplom, magus suutäis ja värskendav jook.  Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning ning auhinnad paneb välja Kalev ja Hüppa. Kogu päeva rõõmustab lapsi ka vahva Kalevi Draakon.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis kuni 18. oktoobrini.  Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjale välja võtta Rannastaadionil kell 10.00-11.15. Juhime tähelepanu, et stardikohtade arv on piiratud, starti lubatakse kuni 500 osalejat.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku ja Hüppa.

Kell 12.30-15.00 avatud laste mängu- ja hoiuala. Lastehoid on mõeldud alates 2. aastastele lastele, kelle vanemad plaanivad ise jooksule või retkele minna.

Tutvu Rannajooksu programmi ja lastejooksude juhendiga.

Lisainfo:
Sigbrit Sild
e-post: Sigbrit@2silda.ee
telefon: +372 53 409 533