Foto Viktor Tund

27. oktoobril Pärnu Rannajooksu raames toimuvad lastejooksud ootavad starti kõiki väikeseid spordisõpru.

Lastejooksud stardivad kell 11.00 Pärnu Rannastaadionil ning rajale on oodatud kõik kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5aastased lapsed jooksevad ligi 250 meetri pikkuse distantsi ning 6–11aastased 400 meetrise staadioniringi. Rada asub staadioni kattel.

Finišis ootab kõiki mõnus Arimexi 1Go puuviljade ja pähklite segu ning värskendav jook Sakult. Lisaks saavad kõik osalejad elektroonilise diplomi, mille saab alla laadida Kahe Silla klubi veebilehelt. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8–9aastaste vanusegrupist ning auhinnad panevad välja Arimex, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus. 

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infopunktis  kuni 23. oktoobrini. Sündmuse päeval saab registreerida ja stardimaterjalid välja võtta Rannastaadionil kell 10.00-10.45.  Juhime tähelepanu, et startijate arv on piiratud 500 kohaga, mistõttu garanteerib stardikoha eelregistreerimine.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA. Korraldajad ootavad kaasa lööma nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevuslik projekt, millele panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas peatoetaja Arimex, Saku, Apollo kino ja Pärnu Kardikeskus

Kell 12.30-15.00 avatud ka laste mängu- ja hoiuala. Lastehoid on mõeldud alates 2aastastele lastele, kelle vanemad plaanivad ise jooksule või retkele minna.

Tutvu Rannajooksu programmi ja lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sandra Kaldasaun
Lastejooksude projektijuht
e-post: sandra@2silda.ee
telefon: +372 5663 5444