15.-31. oktoobrini saab Pärnu Rannajooksu läbida ka VIRTUAALSENA!

Virtuaaljooks võimaldab rajale tulla kõigil, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Pärnusse kohale tulla, kuid soovivad sündmusest osa saada

Kavas on 5 ja 10 km jooks ja kõnd. Rada võib läbida joostes, käies või kepikõndides. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril – täpselt nii, kuidas endale meeldib. Kõik osalejad saavad kaela erikujundusega medali. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel auhindu.

Osalejad panustavad noorte kaitsetahte tugevdamisse

Igal aastal on virtuaalüritustel osalejad panustanud heategevusse. Kui varem suunati iga virtuaalürituse heategevuslik raha eri tegevuste ja organisatsioonide tarbeks, kogutakse tänavune panus ühtsena, et annetus saaks toekam, et seeläbi rohkem tegevusi korraldada. Tänavu läheb osa kõikide virtuaalürituste starditasust Kaitseliidu Pärnumaa maleva noorkotkaste ja kodutütarde isamaalise kasvatuse programmi kulude kaasfinantseerimiseks. Nii teevad head virtuaalsel Võidupüha maratonil ja Pärnu Suvejooksul osalejadki.

Kaitseliit panustab noorte kaasamise läbi nende harimisse, et neist kasvaks kaitsetahtelised ja demokraatlikke väärtusi hindavad Eesti riigi kodanikud. Programm näeb muu hulgas ette noorte füüsilise aktiivsuse suurendamist läbi matkamängude ja orienteerumisürituste korraldamise.

REGISTREERI SIIN
TUTVU JUHENDIGA
TULEMUSE SISESTAMINE