9.-24. aprillini saab Luitejooksu läbida ka VIRTUAALSENA!

Virtuaaljooks võimaldab rajale tulla kõigil, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Rannametsa kohale tulla, kuid soovivad sündmusest osa saada.
Rada võib läbida joostes, käies või kepikõndides. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril – täpselt nii, kuidas endale meeldib. Kõik osalejad saavad kaela erikujundusega medali. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel auhindu.

Kavas on 8,3 km jooks ja kõnd. Taas saavad kaasa lüüa lemmikloomasõbrad, sest programmi kuulub 5,4 km jooks/kõnd koeraga.

Osalejad panustavad noorte kaitsetahte tugevdamisse

Igal aastal on virtuaalüritustel osalejad panustanud heategevusse. Kui varem suunati iga virtuaalürituse heategevuslik raha eri tegevuste ja organisatsioonide tarbeks, kogutakse tänavune panus ühtsena, et annetus saaks toekam, et seeläbi rohkem tegevusi korraldada. Tänavu läheb osa kõikide virtuaalürituste starditasust Kaitseliidu Pärnumaa maleva noorkotkaste ja kodutütarde isamaalise kasvatuse programmi kulude kaasfinantseerimiseks. Nii teevad head virtuaalsel Luitejooksul osalejadki.

Kaitseliit panustab noorte kaasamise läbi nende harimisse, et neist kasvaks kaitsetahtelised ja demokraatlikke väärtusi hindavad Eesti riigi kodanikud. Programm näeb muu hulgas ette noorte füüsilise aktiivsuse suurendamist läbi matkamängude ja orienteerumisürituste korraldamise.

Juhend
Registreeri siin
Sisesta tulemus
Vaata tulemusi
Virtuaaljooks