15. augustist 15. septembrini saab Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu läbida ka VIRTUAALSELT! Virtuaaljooks

Virtuaaljooks võimaldab rajale tulla kõigil, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Pärnusse kohale tulla, kuid soovivad sündmusest osa saada. Kõik osalejad saavad kaela erikujundusega medali, lisaks loositakse välja auhindu.

Esimest korda on virtuaalse Kahe Silla jooksu raames võimalik koguda tervisekilomeetreid.  See tähendab, et ürituse toimumise aja jooksul võib läbida nii palju kilomeetreid ja saada kirja nii palju arv kordi, kui osaleja soovib. Tingimusena tuleb kokku saada vähemalt 10 km (Kahe Silla jooksu ametlik distants), mida võib läbida korraga või jagada väiksemateks osadeks. Kui osaleja otsustab liikuda korduvalt, liidetakse tulemuste sisestamisel kõik liikumiskorrad ning lõpptulemusena kuvatakse distantside summa.

Liikuda saab endale meelepärasel moel: joostes, käies või kepikõndides. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril – täpselt nii, kuidas endale meeldib. Võimalik on eri liikumisviise kombineerida: näiteks ühel päeval joosta, teisel kõndida jne. Oluline on märkida, et rajale on oodatud needki liikumishuvilised, kes vaid ühe korra soovivad ürituse perioodil liikuda. Sel juhul tuleb tulemuse kirjasaamiseks läbida korraga 10 km distants.