Talvine välja kutseKahe Silla klubi virtuaalne väljakutse kutsub ka sel aastal terve veebruari kuu vältel tervisekilomeetreid koguma.

Virtuaalne talvine välja kutse läheb vastu neljandale hooajale, andes osalejatele sõltumata sportlikust vormist ja vanusest võimaluse liikuda endale meelepärasel ajal ja kohas. Kui tavapäraselt korraldatakse ühekordseid virtuaalüritusi, on selle väljakutse eesmärk meelitada korduvalt liikuma.

Väljakutse raames võib suusatada, uisutada, joosta, kõndida ja rattasõitu nautida. Võimalikult vaheldusrikka emotsiooni nimel tasub eri liikumisviide kombineerida. Siiski, kes soovib ühe korra liikuda, saab samuti üritusest osa võtta: piisab kui läbida vähemalt 3 km.

Iga liikumiskord tuleb hiljem kirja panna, milleks on kaks võimalust: pulsikella või aktiivsusmonitori rakendust kasutades või käsitsi, millega märgitakse läbitud distants ja liikumisele kulutatud aeg. Grupis liikujatele ei pea igaühel spordikella olema, piisab, kui kasutatakse üht seadet ning sisestatakse selle näit. Tulemuse sisestamise juhendiga saab tutvuda siin.

Rajale minnes soovitame kinnitada rinnale ka rinnanumbri, et teisedki liikujad teaksid kaasa elada. Universaalse rinnanumbri saab alla laadida siit. Peale liikumise sisestamist saab osaleja tulemuste protokollist oma profiililt alla laadida läbitud aja ja kilometraažiga nimelise diplomi. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel välja toetajate auhindu.

Kõik Talvise välja kutse lõpetajad saavad mälestuseks ürituste sümboolikaga unikaalse medali, mida saab kätte Pärnu Keskuse Taluturult või tellida postiga koju. Medali kättesaamise viisi saab osaleja märkida tulemuse sisestamisel.

Mullu võttis väljakutsest osa 135 huvilist, kes kamba peale läbisid pea 10 000 kilomeetrit. Kõige rohkem liikunud spordisõber kogus pea 500 kilomeetrit, kulutades selle peale 35 tundi. Vaata, kui uhke numbri sina kuu lõpuks kokku saad? 😊

INFO JA REGISTREERIMINE

Talvise välja kutse juhendiga saab tutvuda siin.
Registreerimine on avatud 29. veebruaril kuni kell 18.00ni.