Kahe Silla jooksKahe Silla jooks on Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse teine etapp ning Rimi Eesti linnajooksude sarja kuues osavõistlus, mis toimub suvepealinnas tänavu 3.-4. septembril.

Kaheaastaselt koroonapausilt naasev Pärnumaa tuntuim liikumispidu, Eesti jooksusõprade üks lemmikutest pakub kahepäevast tihedat programmi, mõeldes igas vormis ja vanuses inimestele.

Laupäeval on kavas suur perepäev, mille raames on plaanis kuni 11aastastele mõeldud tasuta lastejooksud, ratastoolisõit ning hämaruse saabudes 3 km Pärnu õhtujooks, mis võtab koha üle seni toimunud noortejooksult, ega sea enam osalemisel vanusepiirangut. Vaasa parki üles seatud keskuses on kohal spordiklubid, huvikoolid ja ürituse partnerid, kes pakuvad meeleolukaid ja kasulikke tegevusi, mõeldes eeskätt liikumist, tervist ja turvalisust oluliseks pidavatele perekondadele.

Pühapäeval kõlab klassikalise, 2001. aastal esimest korda toimunud Jüri Jaansoni kahe silla jooksu start, mille sõudmise kahekordne olümpiahõbe algatas Pärnu jõekallaste korrastamise vajadusele viidates. Eesti veeäärseimal rajal kulgev 10 km pikk distants ootab kaasa lööma nii jooksjaid, käijaid kui kepikõndijaid. Lisaks ajavõtuga distantsile on valikus ajavõtuta võimalus. Uudisena toimuvad koostöös maakonna spordiliiduga esimest korda Pärnumaa meistrivõistlused 10 km maanteejooksus. Kõiki lõpetajaid ootab kahe silla jooksu sümboolikaga medal.

20. augustist 11. septembrini saab üritusest osa võtta ka virtuaalselt, mis võimaldab osalejal läbida sobiv distants endale meelepärasel ajal, viisil ja kohas.

REGISTREERIMINE

Registreerida koduleheküljel SIIN. Pane tähele, füüsilistele distantsidele saab soodsamalt kirja panna MAI lõpuni!
Tutvu osalustasude ja juhenditega.

Pärnu Kahe Silla klubi peatoetaja on Rademar, suurtoetajad Craft ja Pärnu Keskus.