Tulemuste laadimiseks pead olema registreeritud Pärnu rattasõidu distantsile.  Tulemus tuleb sisestada hiljemalt 18.05.2022 kell 23.59.

TULEMUSTE LAADIMINE
* Mine stardiprotokolli ja leia oma nimi;
*
Nime kõrval parempoolseimas veerus klõpsa „lisa tulemus;
* Vali, kas laed tulemuse(d) failina või käsitsi.

Failina tulemuse laadimine

 • Vali Choose File ja seejärel vali oma seadmest tulemuse laadimiseks sobiv fail.
 • Sobilikud failiformaadid on fit, gpx ja tcx. Kõik enamlevinud spordikellade ja -rakenduste tootjad annavad võimaluse faile alla laadida vähemalt ühes eelpool mainitud formaadis. Kui fail vastab kõigile ürituse parameetritele (algus- ja lõpuaeg, miinimumdistants, jmt.), ent seda ei õnnestu laadida, võta palun ühendust korraldusmeeskonnaga e-postil info@2silda.ee.
 • NB! Tulemuse edukaks laadimiseks peab spordikelladel või veebirakendustel välja lülitama AUTOSTOP funktsiooni. Kui peatud mingil põhjusel enam kui 3 sekundiks, peatab kellgi aja arvestamise (pane tähele, et see pole nii klassikalistel spordiüritustel).
 • NB! Kontrolli eelnevalt spordikella või seadme aku laetust.
 • NB! Ürituste toimumise jooksul võid tulemust laadida mitu korda (põhjuseks näiteks parem aeg). Sel juhul läheb protokolli kirja kõige hiljem laetud tulemus (eelmine kirjutatakse üle).
 • NB! Kui sa ei ole varem spordikellast faile alla laadinud, testi seda enne üritusel osalemist.

Käsitsi tulemuse lisamine

 • Käsitsi tulemuse sisestamiseks vajuta „sisestan tulemuse käsitsi“.
 • Sisesta alustamise aeg (kuupäev ja kellaaeg) ja läbitud distants (võrdne ürituse distantsi pikkusega). Kui sa ei tea täpset läbimise aega (näiteks jooksid rohkem), sisesta distants ja koguaeg.
 • Korraldajal on õigus küsida sisestatud tulemuse õigsuse kontrollimiseks pilti tulemusest

Enamlevinud SPORDIKELLADE/VEEBIRAKENDUSTE JUHENDID failide allalaadimiseks
Garmin, Polar, Suunto (Android), Suunto (IOS), Endomondo, Strava, Fitbit
Kui kasutad seadet, milles eelpool nimetatud failide alla laadimine ei õnnestu või failid on mõnes muus vormingus, kirjuta e-postile info@2silda.ee.

LISAANDMED
Peale tulemuste laadimist küsitakse sinult lisaandmeid.

 • MEDAL. Sisesta medali saatmiseks oma postiaadress. Medalite postitamist alustatakse 5. maist, kuid mitte varem kui 5 päeva peale tulemuse sisestamist. Kui soovid medalit kätte saada Pärnu Keskusest (Aida 7, Pärnu), tee tulemuse sisestamisel vastav valik. Medaleid väljastatakse Pärnu Keskuse Taluturult 1. maist 15. juunini. Taluturg paikneb keskuse esimesel korrusel (E-L kell 10-20, P kell 10-18)
 • Tulemuse laadimisel saad valikulise võimalusena oma liikumisest emotsioonipilte Kasuta võimalust ja jaga oma elamusi teistega (#pärnurattasõit, #kahesillaklubi). Korraldajal on õigus neid pilte kasutada enda kanalites (Facebook, Instagram, veebileht jmt) turunduslikel eesmärkidel.
 • Tulemuse sisestamisel esitatud andmeid (postiaadress, telefoni number, e-posti aadress) kasutakse vaid virtuaaljooksuga seotud teenuste pakkumiseks. Ürituse korraldaja MTÜ Pärnu Kahe Silla klubi isikuandmete kaitse statuudi leiate siin.

Küsimuste tekkimisel palume võtta ühendust info@2silda.ee.
Tulemuste laadimise infot pakub GoAndRun