15. oktoobrist 1. novembrini virtuaalsena toimunud Pärnu Rannajooksul nautis spordirõõmu ligi 700 huvilist: 10kilomeetrise distantsi läbis enam kui 400, poole lühema umbkaudu 200 ja tasuta lastedistantsi veidi alla 100. Iga osaleja panustas osa stardimaksust noore ja lootusandva triatleedi,Timmo Jereti, toetuseks: kokku saadi 1000 eurot, mis läheb tema sportliku ettevalmistamise toetamiseks teel järgmise aasta Hawaii Ironmanile.

 „Puhkus on läbi ja trennid toimuvad taas: paar nädalat olen väga rahulikult võtnud ja mahtu teinud,“ rääkis alates novembrist Marko Alberti hoolealune, kelle unistuste reis läheb maksma ligikaudu 8000 eurot. „Pool sellest summast on juba kogutud, aga tuleb veel kõvasti vaeva näha, et eelarve kokku saada,“ sõnas pärnakas, kes loodab puudu oleva summa kokku saada nii ettevõtete kui eraisikute abiga.

Spordimeest saab jätkuvalt toetada igaüks, kandes tema isiklikule kontole EE762200221037871751 (saaja Timmo Jeret) sobiva summa, selgituseks „Hawaii toetuseks“.

Pärnu Kahe Silla klubi poolt korraldatavad virtuaaljooksud on varemgi panustanud kohalikku kogukonda: toetatud on kanuuaerutaja Joosep Karlsoni, jooksja Karl Mäe ja jetisportlase Jasmiin Üprausi tegemisi. Sügisel aitas spordirahvas Pärnu veesportlasi 1300 euroga sõudestaadioni ohutumaks muutmisega. Tänavu kanti heategevusprojektidele ühtekokku 4800 eurot.