14.-31. augustini saab Pärnu Rannajooksul osaleda virtuaalselt, mis võimaldab kaasa teha endale sobival ajal ja kohas.

Kõik, kes ei saa Pärnus füüsilisest liikumispeost osa võtta, on oodatud 5 või 10 km distantsile jooksma või käima asukohast sõltumata. Kes soovib, võib raja läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril. Võimalus on ette panna ka rinnanumber, mille saab kodulehelt alla laadida ning välja printida. Osalejate vahel loositakse välja mitmeid auhindu.Rannajooks medal

Registreerimine kestab 31. oktoobri kella 18ni. Peale distantsi läbimist tuleb minna stardiprotokollis osaleja nime juurde ja tulemus üles laadida. Selleks on kaks võimalust: liikumisrakendust kasutades või käsitsi, millega märgitakse läbitud distants ja liikumisele kulutatud aeg. Grupis liikujatele ei pea igaühel spordikella olema, piisab, kui näidu sisestamiseks kasutatakse üht seadet. Tulemuse sisestamise juhendiga saab tutvuda siin.

Tulemuse laadimisel on valikuline võimalus oma liikumisest emotsioonipilte sisestada neid teistega jagada. Niisamuti kutsume üles oma elamusi jagama märkides Facebooki ja/või Instagrami postituse juurde #pärnurannajooks ja @kahesillaklubi.

Ka sel aastal teeb iga virtuaaljooksul osaleja heateo: tänavu toetatakse osalustasust erivajadustega Amélie Arulat, kes peab hakkama saama ratastoolis, ent vaatamata kõigele osaleb paljudel liikumisüritustel üle Eesti. Korraldustiimi eesmärk on pärnulannat innustada.

Osalejatele unikaalne medal

Mõlema distantsi lõpetajaid ootab unikaalse disainiga medal, mis ühes kevadise Luitejooksu ja kahe silla jooksu trofeega moodustab kauni tervikliku mosaiigi. Medal on eraldiseisvaltki unikaalne ja täiendab väärikalt auhinnakappi.

Medal saadetakse peale tulemise sisestamist osaleja soovitud kohta: liikumise sisestamisel antud postiaadressile või Pärnu Keskuse Taluturule. Medalite postitamist alustatakse 20. oktoobrist, kuid mitte varem kui 5 päeva peale tulemuse sisestamist. Kohalikel soovitatakse medal välja võtta Pärnu Keskuse taluturult alates 14. oktoobrist novembri lõpuni.

Kolm üritust – Luitejooks, Kahe Silla jooks ja Pärnu Rannajooks – virtuaalselt kaasa teinutele antakse sarja medal, et tänada neid sihikindluse eest.


Need huvilised, kes naudivad liikumisel õlg-õla kõrval tunnet, lähevad suvepealinnas rajale 29. oktoobril. Füüsilistele jooksudele saab soodsamalt registreerida 25. oktoobrini. Kohapeal on võimalik kirja panna märksa kallima osalustasu eest.