Kolmiküritus_RannajooksSügisene Rannajooks võtab 29. oktoobril kolmikürituse raames kokku pika liikumishooaja, tuues suvepealinna sadu inimesi üle Eesti.

Põnevate ja mitmekülgsete radade valikus on 5 ja 10 kilomeetrit, mida saab läbida nii joostes kui kõnindes. Rada kulgeb Pärnule omaselt rannapiirkonnas, muuhulgas viiakse liikujad  uuendatud rannapromenaadilegi – merevaatega liikumisüritusi ei ole Eestis just palju.

Kõik lõpetajad saavad finišeerides kaela unikaalse ürituse sümboolikaga medali. Lisaks pälvivad medali kolmikürituse sarja läbijad, eeldusel, et varem on kaasa tehtud luitejooksul ja kahe silla jooksul.

Võistluskeskuses Pärnu Rannastaadionil asuvad stardi- ja finišiala koos toetavate teenustega. Osalejatele tagatakse valvega pakihoiuteenus, staadioni olmeruumides on pesemisvõimalus ning saun. Lõpetades ootab jooksusõpru kuum supp, magus amps Farmilt ning külm ja kuum jook.

Tasuta lastejooksudele on oodatud kuni 11aastased poisid ja tüdrukud. Kõiki lapsi ootab finišis uhke diplom, värskendav jook ja üllatus Farmilt. Registreerimine Rannajooks-medalavatakse 1. oktoobril, osalejate arvu piirmääraks on 400.

„Usun, et näeme stardis kõiki distantse arvestades enam kui 1000 liikujat, kes tulevad suvepealinna lähemalt ja kaugemalt,“ rääkis peakorraldaja Vahur Mäe, kelle sõnutsi on Rannajooks tänu ägedale rajale ning staadionil pakutavatele mugavatele teenustele saanud paljude lemmikuks.
„Tõenäoliselt on sama mõnusat kohta nagu Pärnu esindusstaadion, keeruline leida, seda nii osalejate kui korraldustiimi vaates,“ pakkus  Mäe.

Stardid:
Kell 11.00 lastejooksud

Kell 13.00 Jooks, käimine/kepikõnd 10 km
Kell 13.20 Jooks, käimine/kepikõnd 5 km
Tutvu täpse programmiga siin.

14.-31. oktoobrini saab 5 ja 10 km distantse läbida ka virtuaalselt, võimaldades osaleda endale sobival ajal meelepärases kohas. Virtuaaljooksu osalejad panustavad osa stardimaksust heategevusse: sel aastal toetatakse erivajadustega Amélie Arulat, kes peab hakkama saama ratastoolis, ent vaatamata kõigele osaleb paljudel liikumisüritustel üle Eesti. Korraldustiimi eesmärk on pärnulannat innustada.

REGISTREERIMINE

Eelregistreerimine kõikidele kontaktse Rannajooksu distantsidele kestab kodulehel siin 25. oktoobrini. Soodsaima hinnaga saab end kirja panna septembri lõpuni. Virtuaaljooksule saab registreerida a 31. oktoobril kella 18ni.

Tutvu erinevate distantside juhenditega ja stardimaksudega.