Veel on viimane võimalus registreerida suvepealinna suurimale spordipeole. 3.-4. septembril  toimuv Selver Eesti Linnajooksude sarja 5. etapp  pakub taas tegevust kogu perele

3. septembril toimub traditsiooniline sporditurg, kus jagatakse infot erinevate sportimisvõimaluste ja -teenuste kohta. Samas antakse stardid ka tasuta lastejooksudele, kuhu on oodatud kuni 11  aastased poisid ja tüdrukud. Esmakordselt  on kavas Kahe Silla noortejooksud, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Päeva lõpetab Kahe Silla jooksu ühistreening Roman Fostiga.

4. septembril kell 12.00 stardib Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Jooksjaterivi lõpust lähevad rajale käijad ja kepikõndijad ning ratastoolisõitjad. Taas on kavas Endla Kostüümidraama kostüümijooks, kus rada oodatakse läbima kostümeeritult. Parima kostüümi omanik saab eliitpääsmed kõikidele järgmise hooaja Endla teatri esietendustele. Kõiki lõpetajaid ootab finišeerudes Kahe Silla jooksu medal.

Eelregistreerida saab 1. septembrini kodulehel kuni kell 23.59 ja Pärnu Keskuse infoletis kuni kell 20.00. 3.-4. septembril on võimalik end registreerida võistluskeskuses Endla teatris stardipäeva hinnaga.

Juhime tähelepanu, et jooksjate stardigruppidesse jaotamine toimub 20. augustil. Jooksjatel, kes on selleks ajaks registreerinud, võetakse aluseks Kahe Silla jooksu 2015. aasta tulemused. Jooksjad, kes registreerivad end alates 21. augustist, paigutatakse stardinimekirja lõppu.  Ümberregistreerida saab kuni 20. augustini ning hiljem ümberregistreerimist enam ei toimu.

Tutvu ajakavajuhendi ja osalustasudega.

Korraldaja:
Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee
FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi