3. septembril on kõik väikesed spordisõbrad oodatud Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu raames toimuvale Draakoni lastejooksule.

Lastejooksud stardivad kell 12.00 Endla teatri ees Vaasa pargis ning sinna on oodatud kõik kuni 11. aastased poisid ja tüdrukud. Kuni 5. aastased lapsed jooksevad ligi 300 meetri pikkuse distantsi ning 6-11. aastased ca 500 meetrise ringi ümber Vaasa pargi. Tutvu rajakaardiga.

Selleks, et sportimiselamus kujuneks meeldivaks, tasub aga lastel koos vanemate või saatjatega eelnevalt rajaga tutvuda. Kell 11.30 läbitaksegi koos Kalevi Draakoniga ühiselt rada. Joostes tasub kindlasti järgida kohtunike suuniseid ja märguandeid.

Noortel on ainulaadne võimalus kogeda tõelist suurvõistluse atmosfääri, kuna lasteraja stardi- ja finišisirge kattub järgmisel päeval toimuva Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga. Lisaks ootab kõiki lõpetades uhke diplom, magus suutäis Kalevilt, jäätis Premialt ja ning värskendav jook Sakult. Auhinnalised esikolmikud selgitatakse alates 8-9. aastaste vanusegrupis ning auhinnad paneb välja Laserpark. Kogu päeva rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon.

Lastejooksude päeval toimub Vaasa pargis muudki põnevat. Kell 10-16 toimuval sporditurul tutvustavad oma tegemisi paljud Pärnumaa spordiklubid ja -koolid, oodates uusi huvilisi sobivaid ning meelepäraseid spordialasid ja -tegevusi valima. Kell 15.00 stardib Kahe Silla noortejooks, kus 3 km distantsil saavad kaasa lüüa 10-21 aastased noored. Päeva lõpetab Kahe Silla joosku ühistreering Roman Fostiga.

Eelregistreerimine lastejooksudele toimub kodulehel ja Pärnu Keskuse infoletis kuni 1.09 kel 17.00. Võistluspäeval saab registreerida ja stardimaterjale välja võtta võistluspaigas, Endla teatris, alates kell 10.00 kuni 20 minutit enne vastava vanuserühma starti.

Lastejooksudel osalemine on KÕIGILE TASUTA.Korraldajad Lastejooksud 2015ootavad starti nii lasteaia- kui koolilapsi, sõpru ja trennikaaslasi. Lastejooksud on heategevusprojekt, milline panevad õla alla paljud toetajad, teiste seas Kalev, Saku, Premia, Laserpark  ja Pärnu Liikluslinnak.

Tutvu Kahe Silla jooksu nädalavahetuse programmi ja lastejooksude juhendiga.

Kohtumiseni stardis!

Lisainfo:
Sigbrit Sild
e-post: Sigbrit@2silda.ee
telefon: +372 53 409 533