6.-7. septembril on kõik spordisõbrad oodatud Pärnusse Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule. Käesoleval aastal on sündmusest kujunemas taaskord tervet nädalavahetust hõlmav spordipidu, pakkudes tegevust kogu perele.

6. septembril toimub traditsiooniliselt Pärnumaa rahvasporditurg, kuhu on spordikauba ja -infoga oodatud kauplema Pärnus ja Pärnumaal tegutsevad spordi- ja huvialakoolid, spordiklubid ning ettevõtted. Lisaks on lastel ning lapsevanemail võimalus valida endale sobivat spordiala ja treenimispaika. Samas antakse stardid ka Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksudele. Teist aastat on nädalavahetuse programmis liikumisharrastajatele suunatud motivatsioonipäev. Tänavuse seminari fookuses on pere ja koossportimine.

7. septembril sportliku nädalavahetuse finaalina  kell 12.00 stardib Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Jooksjaterivi lõpust lähevad rajale ratastoolisõitjad ning käimisretkelised.

 Mida uut pakutakse 2014. aastal?

Täitunud on paljude spordisõprade unistus, sest uhiuus ja moodne Jaansoni kallasrada on lõpuks valmis! Jooksudistants on nüüdsest 9,86km, pakkudes kuhjaga emotsioone ja meelelahutust. Igat lõpetajat tunnustatakse medaliga.  Uuenenud rajakaardiga saab tutvuda siin.

Kuni mai lõpuni on registreerimine Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksule ning retkele soodsam. Tutvu osavõtutasude ning juhendiga. Grupile alates seitsmest liikmest lisandub osalustasude hinnasoodustus 20%. Soodustus kehtib eeldusel, et kollektiivi/spordiklubi liikmed end korraga registreerivad.