Pärnu Kahe Silla Klubi tänavuse hooaja lõpetab  22. oktoobril toimuv Pärnu Rannajooks. Linna rannapiirkonda läbiv atraktiivne rada, hilissügisene lehesadu, lõbus seltskond, emotsiooniküllased hetked ning teadmine, et sügis on ilus aastaaeg, on selle sündmuse märksõnadeks.

Distantsivalikus on 10 ja 5 km, mis mõlemad on suunatud nii jooksjatele kui ka käijatele-kepikõndijatele. Lühike distants (rahvarada) on ajavõtuta ning seda võib läbida endale sobival moel, kas joostes või käies.

Rannajooks

Rada kulgeb klassikalises Pärnu rannapiirkonnas, kus ei puudu kaunid loodusvaated ning linnale omased arhitektuurimälestised.Muuhulgas viiakse osalejad ka rannapromenaadile – merevaatega spordisündmusi ei ole Eestis just palju.

Stardi ja finišiala asuvad moodsal Pärnu Rannastaadionil. Samas toimuvad ka pere pisematele mõelnud tasuta Draakoni lastejooksud, kuhu on oodatud kuni 11 aastasted jooksuhuvilised. Lastejooksude registreerimine avatakse 1. oktoobril.

Esimest korda kuulub ürituse programmi 800 meetrise distantsiga ratastoolisõit, millest osavõtjatel tuleb läbida kaks staadioniringi. Ratastoolisõit on tasuta ning tegemist pole võistlusega.

Pärnu Rannajooks koos Luitejooksu ning Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga kuuluvad Kahe Silla Klubi kolmikürituse sarja. Tutvu vahetulemustega siin. Kõik sarja lõpetajad saavad kaela uhke osalejamedali. Lisaks loositakse kõigi sarjast osavõtjate vahel välja komplekt Crafti kaubamärgi spordirõivaid.

Tutvu ajakava, juhendi ja osalustasudega koduleheküljel.

Eelregistreerimine:
* 2silda.ee/reg kuni 18.10 kell 23.59.
*
Pärnu Keskuse infopunktis kuni 18.10 kell 20.00.

Soodsaim registreerimine kestab 7. septembrini! Grupile alates kümnest liikmest lisandub osalustasude hinnasoodustus 20%. Soodustus kehtib eeldusel, et grupi liikmed end korraga registreerivad.

Korraldaja
Pärnu Kahe Silla Klubi
E-mail: info@2silda.ee
Koduleht: www.2silda.ee
FB – https://www.facebook.com/kahesillaklubi