Järgmisel pühapäeval, 22. juunil, on kõik väikesed spordisõbrad oodatud Pärnumaa Võidupüha maratoni lastejooksudele, mis toimuvad Pärnus, Rüütli platsil. Osalemine on kõigile tasuta.

Lastejooksud stardivad kell 13.00 ning oodatud on kõik 2-11. aastased poisid ja tüdrukud. 2-7aastased lapsed jooksevad ligi 150m pikkuse distantsi ümber Rüütli platsi ning 8-11aastased sportlased läbivad kaks 150m ringi. Asfaltkattega rada on turvatud ja tähistatud.

Maratoni lastejooksude diplom

Noortel jooksjatel on ainulaadne võimalus kogeda tõelist maratoni hõngu, kuna finiši lõpusirge on neil kuningliku maratoniga ühine. Lisaks ootab kõiki finišis uhke ja väärtuslik diplom ning magus suutäis Kalevilt. Kõikides vanuserühmades selgitatakse välja kolm paremat, kelle autasustamine toimub kohe pärast finišeerimist.

Kogu päeva jooksul rõõmustab lapsi vahva Kalevi Draakon.

Lastejooksudele saab eelregistreerida kodulehel kuni 20. juunini kella 17-ni. Võistluspäeval toimub registreerimine kohapeal kell 12.00-12.45. Soovitame kasutada eelregistreerimise võimalust, kuna siis saavad mudilased kiiremini võistluspäeval jooksurajale suunduda.

Tutvu juhendi ja rajakaardiga kodulehel.

                                           Tule veeda üks meeldejääv perepäev Pärnu südalinnas!