31. augustil kolmandat korda toimuv Pärnumaa Rahvasporditurg ootab taaskord kõiki huvilisi Martensi väljakule,  et veeta üheskoos  perekeskne sportlik päev.

Sündmuse eesmärgiks on kokku viia Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooksu Lastejooksudel osalejad ning Pärnu linna ja Pärnumaa spordi- ning huvialakoolid. Esindatud on nii mõnedki huvialaringid, seal hulgas näiteks korvpalliklubi Paulus, Karateklubi Zen ja Corpore, Kesklinna Tennisekool, Judoklubi  Kempo jpm. Toimuvad põnevad näidistreeningud ning nii mõneski saab huviline ise kaasa lüüa.

Kohal on MyFitnessi spordiklubi, kes lisaks treeninginfo jagamisele teostab kehaanalüsaatori abil bioloogilise vanuse, lihaste kaalu, organismi rasvaprotsendi ning muude näitajate teste.

Samuti on turul oma väljapanekuga  spordivarustust pakkuv Salomon, kes pakkub huvilistele võimalust soodsalt kvaliteetseid spordirõivaid ja –jalatseid soetada.

Esindatud saavad olema ka nii mõnedki Eesti spordiürituste korraldajad, kelle juures end tulevastele jooksudele võimalik kirja panna!

 31. augusti ajakava:

10.00-15.00 Pärnumaa rahvasporditurg Martensi väljakul
10.00-13.30 Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksudele registreerimine ja stardimaterjalide väljastamine (kuni 20 minutit enne vastava vanuserühma starti)
12.00-13.30 Jüri Jaansoni Kahe Silla lastejooksude stardid Martensi väljakul
12.00-15.00 Koerte võistlusmängud Vana silla kõrval haljasalal 

Ootame kõiki huvilisi uudistama ja spordipisikuga tutvust tegema!