31. augustil, samaaegselt Pärnumaa rahvaspordituru ning Kahe Silla lastejooksudega korraldab MTÜ Minu Sõber koostöös Pärnu Kahe Silla Klubiga sportlikud mängud koertele ja nende omanikele. Ettevõtmise eesmärk on pakkuda mõnusat ajaveetmisvõimalust kogu perele.

Võistlused on kõigile jõukohased ning vaja on vaid pealehakkamist. Võimalik on valida kahe raja vahel: maha on märgitud matkarada ja võistlusrada.  Võistlusrajal tuleb koerast ja tema omanikust koosneval paaril ligi 2000 meetrisel lõigul otsida kontrollpunkte ning igas läbida ülesannete kombinatsioon. Eduka lahendamise korral saab meeskond kontrollpunktist tõendi, mis tuleb peale kõikide punktide läbimist finišisse toimetada. Ülesanded on valdavalt füüsilist pingutust nõudvad, kuid mitte üle jõu käivad. Parimaid autasustatakse toetajate meenetega.

Lisaks võistlusrajale on osalejatel võimalus läbida ka matkarada, mis toimib samadel põhimõtetel nagu võistlusdistants, kuid ei võeta aega ning meeskondadel ei tule koguda kontrollpunktidest tõendeid.

Täpsem info ja registreerimine www.lemmikloom.eu