Nagu võite oma silmaga näha on nüüdsest Kahe Silla klubi kodulehekülg uue välimusega. Uus disain on kaasaegne ja kasutajasõbralik. Soovime rõhutada emotsioone, mis meid kõiki tervisespordi radadele toovad. Lisaks disainile on uuenenud ka tehniline baas. Eriti oluline on nüüd püsikasutajaks registreerimise võimalus, mis on mõeldud kõigile neile, kes meie jooksusündmustest pidevalt osa võtavad. Kui märkad midagi imelikku meie lehel või tekib kusagil tõrge, siis anna sellest märku aadressil lenno(at)2silda.ee, et saaksime kiirelt reageerida ja vead parandada.

Alljärgnevalt toome ära olulisemad uued võimalused:

 • Mugav registreerimine
  Olles registreerunud püsikasutaja, on kõikidele meie jooksusündmustele registreerimine imelihtne. Püsikliendiks registreerimisel sisestate juba eelnevalt kõik oma andmed. Uuele jooksule/käimisretkele registreerimisel on kõik registreerimisvormid juba eeltäidetud ning piisab vaid kontrollist, et kas kõik andmed on õiged. Vajadusel saab hõlpsasti muuta. Ainus, mida uuele jooksule/käimisretkele registeerumisel valima peab on distantsi pikkus.
   
 • Maksmine pangalingi kaudu
  Nüüd on võimalus kohe peale registreerimist osalemistasu pangalingi kaudu tasuda. Jääb ära tülikas eraldi toimuv makseprotseduur. Pangalingi kaudu on võimalik maksta Swedbank´i, SEB ja Sampo panga klientidel.
   
 • Mitu inimest korraga
  Registreerimisvormile on lisandunud võimalus lisada juurde ka teisi osalejaid. Näiteks, kui soovib registreerida üks perekond või sõpruskond, siis piisab, kui lisate juurde nii palju osalejaid kui soovite ja nendele distantsidele, millele soovitakse. Samuti saate valida, kes tasub arve. Kõik registreerijad saate maksta ära ühe inimese poolt. Kui soovite tasuda kõik eraldi, siis tuleks ka registreerida eraldi.
   
 • “Salvestan, et jätkata hiljem”
   Püsikasutajal on võimalus oma pooleliolev registreering vahepeal salvestada ja hiljem registreerimist jätkata. Näiteks, kui soovite mitu inimest korraga registreerida, kuid ühe inimese andmed on puudulikud, siis on võimalus andmed salvestada ja hiljem, kui andmed olemas, registreerimist jätkata ja see lõpetada. 
   
 • Püsikasutajale eripakkumised
  Hakates püsikasutajaks, kuvatakse Sulle aastaringselt eripakkumisi meie koostööpartnerite ja toetajate poolt.
   
 • Registreerimiste ajalugu
  Püsikasutaja saab kiiresti ülevaate oma tehtud registreeringutest Kasutaja vaate alt.  

Soovime oma klientidele pakkuda parimat kvaliteeti läbi hea teenusepaketi, mis hõlmab nii jooksusündmust ennast kui ka kõike sellega seonduvat. Seetõttu arendame välja seda võimaldavaid innovaatilisi lahendusi. Tulevikus tahame pakkuda veel oma jooksutulemuste ajaloo kiiret kuvamist ja võrdlust, piltide, kus Sina oled peal, kiiret kuvamist ja sotsiaalmeedias jagamist, tulemuste automaatset teavitust jne jne.