Pärnu Kahe Silla klubi avas registreerimise 2012. aasta kolmiküritusele, mis hõlmab juba tuntud Rannametsa Luitejooksu, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu ning Kahe Staadioni jooksu! Loomulikult on kolmikürituse igale etapile võimalik registreeruda ka eraldi, kuid tervele sarjale korraga registreerumine annab olulise võidu stardimaksudes. Kõigile kolmikürituse etappidele oodatakse ka käijaid/kepikõndijaid – jooksjaterivi lõpust antakse stardid Rannametsa Luiteretkele, Jüri Jaansoni Kahe Silla retkele ning Kahe Staadioni retkele. Aktiivset tegevust jagub kõigil etappidel kogu perele – pisemaid sportlasi oodatakse lastejooksudele.

15. aprillis Pärnumaal Häädemeeste vallas, Rannametsa külas toimuv Luitejooks koos Luiteretkega tähistab Kahe Silla klubi hooaja algust. 4,5 km pikkune Luitejooksu rada pakub fantastilisi loodusvaateid ja mõõdukat sportlikku väljakutset – valdavalt pehmel metsaalusel pinnasel kulgev distants läbib Luitemaa looduskaitseala ning seal asuvad luited Torni- ja Tõotusemägi on Eesti ja terve Baltikumi kõrgeimad. Alates 2011. aastast on võimalik koos peremeestega „Koerte Luitekrossil“ mõõtu võtta ka neljajalgsetel sõpradel.

Sarnaselt 2011. aastale on ka sel aastal korraldava klubi peamise sündmuse, Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksuga seonduv toimumas kahel päeval – 1. ja 2. septembril. Sportliku nädalalõpu sisse mahuvad Pärnumaa Rahvasporditurg, Kahe Silla Lastejooksud, Kahe Silla ratastoolisõit, suvepealinna populaarseim rahvaspordisündmus Kahe Silla jooks koos Kahe Silla retkega ning palju muud põnevat nii jõel kui kallastel.

Pärnu Kahe Silla klubi kolmikürituse finaali tähistab oktoobris Pärnus toimuv traditsiooniline Kahe Staadioni jooks ning käijatele/kepikõndijatele mõeldud Kahe Staadioni retk, mille esmakordsest toimumist on möödunud juba enam kui 25 aastat. Suvepealinna rannapiirkonda läbivale 5 km pikkusele jooksu ning –retkedtistantsile antakse start 21. oktoobril Pärnu Raeküla staadioni kõrvalt, Uku puiesteelt. Vahelduval pinnasel kulgeva raja finiš on aga Pärnu Kalevi staadionil.

Kolmiküritusele saab registreeruda Pärnu Kahe Silla klubi täielikult uuenenud kodulehel www.2silda.ee ning kolmikürituse peasponsori Port Arturi infopunktides. Pane end varakult kirja ning vaim valmis, sest Pärnumaa jooksuhooaja avamine toimub juba 15. aprillil Rannametsas! Mis muudaks tervisesportlase veel rõõmsamaks, kui peale pikka talve lumest vabanenud männimetsaalune jooksurada – tule proovi ise järgi!