6. septembril toimuv Kahe Silla jooks ootab taas rajale ratastoolis sportijaid, sest taas on kavas ratastoolisõit.

Juba viiendat korda toimuva sõidu start antakse samaaegselt Kahe Silla jooksuga kell 12.00. Kui jooksjad ja käijad läbivad 10 km pikkuse distantsi, siis ratastoolisportlaste võistlusmaa pikkuseks on 4,5 km, finišiga Papiniidus asuva Uue silla kõrval.

Huvilistel on võimalus läbida rada ka täispikkuses. Seejuures loetakse teist distantsi poolt nn avatud rajaks. Ühtib see jooksu/retke rajaga ning osalejad läbivad selle omal vastutusel. Kõikidel osalejatel fikseeritakse aeg 4,5 km-l.

Finišis ootab sõidu lõpetajaid Kahe Silla jooksu osavõtjamedal ning soovijad saavad korralduse transpordiga tagasi stardipaika Vaasa parki.

Autasustatakse meeste ja naiste kolme paremat võistlusklassides A-tugevad käed ja B-nõrgad käed. Elektriratastoolide arvestuses paremusjärjestust ei selgitata. Rajale ei lubata võistlustlustoole

Ratastoolisõidu juhendiga saab tutvuda kodulehel. Eelregistreerimine kestab kuni 4.09.2015 kell 17.00 koduleheküljel ning Pärnu Keskuse  (Aida 7, Pärnu) infoletis. Võistluspäevadel toimub registreerimine kohapeal. Osalemine on kõigile tasuta.

 

Spordisündmust toetavad Hasratmängumaksu Nõukogu ja OÜ Presto.

  Ratastoolisõit